Tibia Single Player

Oszczędź sobie. Jeżeli nie masz nic wartościowego do przekazania, zwyczajnie nic nie pisz.

Co do pytania.

Tibia jest grą MMO, więc granie w nią w trybie ‘Single Player’ mija się z celem. Oczywiście, możesz uruchomić na swoim komputerze tzw. OTS, ale będziesz zupełnie sam w dość sporym świecie.

Jeżeli chodzi o samego OTSa rozejrzyj się na stronach fanowskich. Na pewno znajdziesz tam aplikację oraz opis, jak to uruchomić.

PZDR, H

Od pewnego już czasu prowadzę prace nad TSPGT czyli Tibia Single Player GT, chciałem dodać że skończyliśmy prace nad wersja Demo jest na moim forum do pobrania. Zapraszam, jak widzicie wszystko możliwe, a kolega będzie mógł pograć w Tibie nie posiadając neta. Jedyna wada tej gry to duże wymagania RAMu ~ok 2GB, na pewno odpali na słabszych kompach tyle że jeszcze nie sprawdzaliśmy czy może się zacinać. Pełna wersja ukaże się na początku lub na końcu wakacji w zależności od sytuacji w pracy itd. Jeśli macie jakieś pomysły na misje proszę o kontakt ze mną. Pozdrawiam MikiGT

OT - kosz.

MikiGT ,

jak uruchomic twoje demo tibii?

jaki login i haslo mam wpisac?

Zapewne swoje…i stracić konto w ten sposób;)

Nie żebym krakał…ale tak bywa.

Lepszą fabułę ? chyba człowieku jesteś niepoważny :), wiesz co to fabuła w grze jest w ogóle ?, bo wydaję mi się, że jednak nie skoro twierdzisz że byłbyś w stanie wymyślić lepszą fabułę niż ma tibia… problem tylko, że ta gra nie posiada takiego czegoś, więc się zastanów zanim napiszesz ._.

Co do pytania… w tibię nie da się grać w single, nie ma takiego czegoś jak single player w tibi… to jest gra MMO, a co za tym idzie wymaga stałego połączenia internetowego. Jednak moim zdaniem ta gra to jeden wielki syf.

Grafika gorsza niz w amiga ;P.Tragedia.

Dla niektórych liczy się grywalność.

Posiada.

Rozbawiłeś mnie ;D

Ciekawe jak osoby nie mające neta go ściągną, hmm?

Oszalałeś?=D

Pewnie całą mapę wczytuje do pamięci, dlatego 2GB :slight_smile:

U kolegi?

Tibia SP to tak jakby grac w Wowa bez neta.To mija sie z celem