Tibia wciaga

Gra ktoś może w tibie a jak tak to jak długo dziennie??

Był już kiedyś podobny temat i jedna bardzo kontrowersyjna odpowiedź

Cytat pochodzi z TEGO tematu. Więc jak widzisz można się naprawdę uzależnić.

A moje zdanie jest takie (też kiedyś grałem): Tibia jest dobra przez pierwszy tydzień, góra dwa. Potem to już się robi nudne i grać się odechciewa.

Co jest takiego ciekawego w bieganiu Piksel za pikselem??

Odpowiedź na twoje idiotyczne pytanie:

Każda gra może wciągnąć (nawet saper)

Miłego dnia pajacu -.-

Ps. Jak chcesz zrobić kolejny idiotyczny temat to lepiej idź na spacer.

Jeszcze nie zareagował admin to wbrew regulaminowi:)

z tego co tu widze to ty nim jesteś

Ziomixiu nie radze grać w tą gre poprostu ta gra to ŻAL.PL

Ja w nią gram ale już sie ograniczam teraz wole forum pozajmować się sprzętem komputerowym itp.:slight_smile:

Według mnie warto w nią grać jak chce się trochę dorabiać na boku (nielegalne?) :slight_smile: Oczywiście do tego potrzeba jeszcze sporego doświadczenia i konta na allegro oraz w banku.

Ile czasu trzeba grać by mieć ten 100lvl i później to sprzedawać… i ty to nazywasz dorobieniem na boku? :roll:

radze pouprawiać jakiś sport na lepsze ci wyjdzie :P:P

Lepiej sprzedać kilka 40 lvl po ok. 100 zł niż 100 lvl po kilkaset, bo żadne dziecko nie będzie miało tyle kasy 8) Przyznaję, że utrzymać się z tego nie da, ale kiedyś instniała forma, która się tym zajmowała i przynosiła ona nienajgorsze wpływy.

Tak jest wszędzie, jak np. w Silkroad, ludzie tworzą postacie i botują je do 80lvl i sprzedają za 400-500zł. Lipny biznes, a komp musi chodzić 24/24 a rachunki za prąd tak wysokie jak 2h rozmowa na linii 0-700 :roll:

Chyba na twoim kompie :stuck_out_tongue:

Smercz - Noo 600W to coś :stuck_out_tongue: Ale co tam, 300W też robi swoje, gdzieś była strona która obliczała rachunek za zużycie prądu przez kompa :stuck_out_tongue:

rada jest prosta…

do tibi wystarczy komp:

celeron 233MHz

32mb ram

1mb grafa

a do tego kompa wystarczy zasiłka 200W codegen :stuck_out_tongue:

rachunki są mniejsze :stuck_out_tongue:

100 W wystarczy a to jeszcze bedzie za duzo ;/

klopas to odpal mikrofalówkę (na opcji rozmrażanie lub 100W) na przynajmniej 24h, licznik będzie zapieprzał jak szalony. A już nie mówię o całym miesiącu.