Tibia

nie dośc że syf to jeszcze oczy od tego bolą bo nie wiadomo co jest potwór a co drzewo. Zagraj w silkroada szybciej ci sie znudzi :mrgreen:

Wydaje mi się, że w Tibię grają głównie dzieci do 15 roku, ale mogę się mylić, ponieważ 15latek i taki… RPG?

To przecież do siebie nie pasuje :slight_smile:

A tak w ogóle to ja też grałem ale przez 4 minuty, bo jak zobaczyłem przygarbioną postać to… :lol:

już lepsze są gry z poziomu przegladarki typu the crims, ogame itd.

Zgadzam się i moim zdaniem wymagają więcej myślenia.

Sam osobiście gram w OGame, ale nie jestem typowym maniakiem, który siedzi przed tym pół dnia i wykupuje dodatek :mrgreen:

EKhmm… :stuck_out_tongue:

A ja uważam, że tibia jest bardzo fajną grą tylko trzeba uważać by nie zacząć maniakować, dlatego nie polecam gry dla ludzi, którzy potrafią siedzieć przed gra po 7+h, bo jak się wmieszacie w świat tibi to będzie źle, dlatego odradzam … a tak pyzatym gra fajna od 30lvl + :stuck_out_tongue:

Ja prawe mówiąc grałem około 3 tyg. :slight_smile:

Miałem dobry początek bo kumple mi dawali od 8lvl fajne rzeczy…:smiley:

Doszedłem do 15 lvl i mi się znudziło :stuck_out_tongue:

Bo umarłem w ciągu jednego dnia bo ktoś mnie bląknął a drugi przyprowadział Fire Devila :o

Ja taą gre stanowczo odradzam, moich 2-óch kolegów z klasy przez nią nie zdalo, a trzeci już się wciągnał na maxa, że go nie mozna odciągnąć od kompa, cale dnie siedzi. Tamci 2’waj po szoku, że nie przeszli troche przystopowali, ale tylko troche :shock: Osobiście nie raz siedzialem i oglądalem jak grali i nic ciekawego w tym nie widzialem, nawet próbowalem grać i zasypialem, straszna monotnia i po prostu nuda! A teraz zbierają kase i bedą coś kupować, jakies konta, poziomy… Żenada… :x

ale od OGame też da się uzależnić

Ja siedziałem kiedyś przy tym cały czas, ale rezultat był ( 8 miejsce od początku grałem) i skończyłem w jeden wieczór, było troche trudno ale dało rade :wink:

Tibi nieźle wciaa gralem w to 2 lata i wkońcu pzestałem moi koledzy faktycznie zgłupieli i ciągle cytuja słowa z tej posioneki htt[://tibian.patrz.pl wiec odrazu odradzam grania w te grę

a co do ogame to w to gram ale staram sie nieangazowac tak mocno jak w tibie

Ehhh, to mojego kolegi kolega ze starej szkoly (przeprowadzil sie), po tym incydencie stracil wszystkich i kolegow wisi nad nim kurator…

no bez przesany w tibie gra pare tysięcy ludzi. I jak jeden jakiś powaleniec rzucił w swoją matkę krzesłem to oznacza żeby WSZYSTKIE matki bały się że ich syn rzuci w nich krzesłem.

a tak pozatym to tibia to powalona gierka bez sensu. Jesteś sobie kolesiem i łazisz w kółko aby być super.

Na tym polegają gry RPG. :wink:

no ale diablo np. też niby na tym polega ale jest ciekawsze i w ogóle a tutaj … phi jak masz znajomości bo na 8 lvl jesteś lespszy od zwykłego kolesia na 20. a w diablo to trzeba było miec odpowiednie poziomy i takie tam ograniczenia.

Złączono Posta : 23.07.2006 (Nie) 12:54

Albo jeszcze Gothic to trzeba troche myśleć aby przejś (no niedużo ale troche) tak samo Morrowind. a tu taka tibia … fee

No akurat poziomy w Diablo mało się liczą… bardzo szybko można nabić sensowny ~80 lvl (chyba że masz ambicje na 99, to inna sprawa)

Mówię oczywiście o BN.

Bo to jest MMORPG… a żeby wykonać questy w Tibii też trzeba trochę pomyśleć…

IMO gorsze… ale co kto lubi…

:expressionless:

:spoko:

właśnie quest w tibie to trzeba przypadkowo znaleść/przeczytać gdzieś na stronce/dowiedziec się od znajomego. A w Diablo masz jasno powiedziane co trzeba zrobić … w sumie może i za jasno. No ale w Gothic to dostajesz zadanie podstawowe informacjie na ten temat a dalej sam myślisz.

Żeby dowiedzieć się o questach w takicj grach jak Tibia to trzeba najpierw przeczytać jakieś faq i porady, bo zaczynasz grę i praktycznie nie wiesz co masz robić. :mrgreen:

Jak się nie wie trzeba zabijać raty :rotfl:

… takie saprzynajmniej założenia CipSoftu :stuck_out_tongue: