Tibia

w tibi się nic nie myśli albo znajdziesz quest’a albo nie :smiley: proste chyba ze ci kolega o nim powiedział.

ta " tibia’’ to syf?? niewiem bo niegrałem i chyba dobrze robie że niegram bo każdemu robi sieczke z muzgu.Ja siedze przed kąpem teraz długo bo jestem zparaliżowany od pasa w dół(nogi)i se gram w gry bo co sie bedzie robic jak sie ma dużo wolnego czasu hehe…Powiem wam że każda gra wciąga ale trzeba odróżniać fikcje od żeczywistości i myśleć trzeba o życiua nie o tym że w “jednej grze ktoś mie zabił” ja mam mocną i dobrą psychike ale czasem zapominam hehe ale to nic gra to gra a życie ma sie jedno hyhy

Jeśli umie sie grać to można grać

:roll:

Więc na pewno nie grałeś w Tibię? Skoro nie grałeś to niestety nie możesz ocenić, i denerwują mnie troche takie opinie, “bo kolega tego kolegi grał i ‘zwariował’ więc Tibia to syf” Jak sie uprzesz to i od sapera zwariujesz…

Taki OT z mojej strony… :roll:

Widze, że media narobiły szumu dookoła tibi… no bez przesady, że jakiś dzieciak rzucił krzesłem w rodziców, to nie snaczy, że każdy kto zagra w tą gre, zrobi zaraz to samo.

Co do zadań w tibi, to rzeczywiście, niektóre czasami robi się całkiem przypadkowo :wink: Na http://www.tibia.xx.pl są opisy zadań, więc nie ma problemu :wink:

A ja znowu gram sobie w tibie :]

O jezu… mój kolega zaczoł w to grać i mówi że to jest super… musze mu podać ten temat żeby troche poczytał 8) ja osobiście bardziej wole ET ale jestem zdrowy psychicznie na koniec 6 klasy maiłem 5,0

Tibia jest grą że zdobywasz levele. Ale wszystko masz na http://www.tibia.pl i http://www.tibia.com

Tibia to beznadziejna gra… Nie moge zrozumieć co ludzie w niej widza…

Gdy zaczeła się ta cała “mania” na ta gierke, z ciekawości sam sie zarejestrowałem, wielu moich kumpli w to grało i czemu ja nie miałbym grac w ta “super gre”…

Zdobylem 2 levele i usunalem konto!

Nuda, brak mobilizacji i zaangazowania, slabiutka grafika (ale to mozna pominac jest wiele rzeczy wazniejszych od grafiki), brak jakiegokolwiek dzwieku (czy tak trudno wrzucic pare klimatycznych utworkow w tle?), dla mnie zadna grywalnosc, zero dynamizmu, jednym slowem mowiac … SYF!

Wg mnie nawet Pokemon: Crystal Edition lub Yellow na GBC sa ciekawsze od Tibii.

jest update hurra umpa umpa

Grałem w tibie jakies 2 lata i moge powiedzieć że to strata czasu, już lepiej kupic sobie np D2 i popykać na BN

nie gadajcie jestzaje-fajna:]

Sam grałem oppewnym czasie jak widzisz że nie możesz w to grać a grasz dalej bo tracisz kumpli itp. jets tak jak alkoholik idzie sie napić nie upić a wraca nawalony na amxa zeby bżydko nie napisać. Odradzam 100%.

To pytanie oraz kardynalne błędy w pisowni

implikowały skasowanie posta

Dokładnie. Ja gram jak mam wolny czas (od kilku dni nie muszę z wine się męczyć, bo wyszedł klient na Linuksa :))

jak to mówią, zaprzeczenie jest pierwsząoznaką uzależnienia :stuck_out_tongue:

ja gram w to 2 dzien po 5 godzin a mam 3 sprawdziany i dobzre sie uczyłem ale cały czas myslalem o tibi mam 12 lat i ejstem jedym z najlepszych uczniow czy ta gra wplynie na moje oceny czy? Znudzi mi się po jakimś czasie? w THE CRIMS grałem ale znudziło mnie to 1 miesiącu!

Czy ci się znudzi, to trudno powiedzieć - zależy, co lubisz.

A czy wpłynie na twoje oceny - to też zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Jak podejdziesz do tego zdrowo i będziesz ją traktował jak fajną rozrywkę w wolnym czasie , to spoko.

Ale jak gra stanie się całym twoim życiem, jak przestaniesz uważać w szkole (bo będziesz myślał o Tibii), przestaniesz się uczyć i odrabiać lekcje (bo przecież trzeba zagrać w Tibię), to masz jak w banku.

Dotyczy to nie tylko Tibii, ale każdej gry (i nie tylko gry).

Jak zobaczyłem jak w to grają w kafejce to się przeżegnałem. Totalna lipa i kicha. Słaba grafika i uzależnia.

The Crims to nie Tibia, tam nie trzeba siedziec i patrzec tylko raz-dwa razy dziennie wejsc i sprawdzic pare rzeczy. grając w Tibię czas Ci leci baaardzo szybko, nie skapniesz sie nawet kiedy herbata bedzie zimna :wink: oceny w szkole napewno ci spadną, i kontakty z innymi tez zejdą na nizszy poziom, wszystko dla tego ze bedziesz chcial grać, grać i jeszcze raz GRAĆ!..

jak się wciągniesz to kaplica, wiem bo gralem chwile.

(druga strona medalu- sprzedalem jeden account (konto) za 300zł)

beware of tibia plx0r

kigi

ps. @ dangerziom

jesli masz pisac takie posty to moze nie pisz w ogóle? :?

Odradzam Ci ten ■■■■. Jedyny temat moich kolegów (oprócz wyjątków) to tibia.

Lepiej od tibi zagraj w GW na zaproszeniu przez 14 dni po max. 10h dziennie.

A jak sobie uzbierasz to kup sobie jakiegoś pożądnego mmorpg’a.

Ta gra jest chora :stuck_out_tongue:

Moi kumple (a dokładnie dwóch) nie rozmawiało o niczym innym tylko o Tibii.

Wracamy razem ze szkoły do domu…cisza…nie ma tematów…

Za chwilę się pytam, który lvl ? I dopiero chłopak się rozkręca :mrgreen:

Nie polecam tej gry… :lol:

BTW. Ostatnio dwóch moich kumpli zaczęło na siebie bluzgać na podwórku z podowu, iż jeden “włamał” się na konto drugiemu i ukradł mu jakieś tam itemki :roll:

Chcieli się nawet bić, ale jeden wyskoczył że złoży skargę na policję :hahaha:

Miałem się z czego śmiać :mrgreen:

Podsumowując, dr Sebaqyk radzi :wink:

Tibia to gra, która pochłania całe twoje życie, powoduje pogorszenie się twoich kontaktów ze znajomymi etc.

Bardziej polecam spacerek albo gra w piłkę z kumplami :wink: