Tibia

Powiem jedno: Tibia SUX.

To już wole Mario :mrgreen:

Chce się płakać…zaczęły się wakacje i co drugi temat w dziale GRY dotyczy Tibii.

Gdzie mogę skillować ? Na jakim lvl mogę na dragona iść ? :mrgreen:

Tibi nie lubie dla mnie ona jest jakby to powiedzieć bez polotu =) coś jak nasza reprezentacja na MS 2006.

ludzie są wakacje nie Tibia tylko pole pole i jeszcze raz pole koledzy panienki

Wszyscy mowia ze to glupia gra dla mnie TIBIA RoX

Złączono Posta : 13.07.2007 (Pią) 18:12

Szkoda tylko ze tibia 8.0 to dno dla sorcow

Grałem w to…4 lata i powiem ci że na początku sobie myślałem “Przecież ja gram tylko 40 minut dziennie i sie nie uzależnie” a jednak ! 40 minut przemieniło się w 4-5 godzin dziennie. Stanowczo odradzam ci tę grę. Był nawet przypadek , że chłopak skatował matkę krzesłem bo wyłączyła mu kompa a on zginął w tibii.

to to to wiem mnawet jest filmik na youtube

Tibia to nie takie dno.Właśnie ta grywalność, miliony graczy, fakt, że kumple grają, zawsze się znajdzie powód.Ja osobiście nie gram, jak chcesz to spróbuj tylko błagam skończcie z tym, że co trzeci temat to “Tibia”

Poczytam se co tam zrobili ciekawego w update nowym

Nie wiem dlaczego mówią że tibia uzależnia , jak ktoś chce to gra nie chce to nie gra .Na początku może wydawać się głupia ale jak wyjdzesz z rooka zaczyna się dopiero gra . A właściwie rzodzi o to rzeby mieć lepszy skill ,armor , level i tyle .

A był też przypadek że koleś zwalniał się z pracy byle by zagrać w age of empire , aż nieprzychodił do pracy 3 dni tylko grał w age i zmarł .

Albo koleś grał na playstation 3 a jego 4 letnia córka pociągneła kabel i rozłączyła Pleya z telewizorem a on rzucił nią przez 3 metrowy pokuj i ją zabił . Więc to nie przez tibie tylko przez komputery itp.

Według mnie Tibia jest bezsensu. Jakby ktoś mógł zginać podczas jego nie obecności to już by było lepsze. Mój kuzyn cały czas gra w Tibię i wszyscy się w rodzinie o niego martwią bo ma odchyły. A co gorsza on cały czas gra od nowa. Nie rozumiem go.

A ja muszę prawię codzień słuchać o Tibii. ;/ Jak chodzę grać z kumplami w siatkę to oni tylko o Tibii… ;/ (pomijam fakt, że połowy zwrótów nie rozumiem :mrgreen: :lol: ).

hyh mam to samo, ale dalej nie omijają mnie pytania o Tibie, ale całe szczęście już nic nie wiem po Uptade

Według mnie ten Tekst wyraża wszystko o tibii…

I wiem że tak jest bo kiedyś grałem 3 dni…

Tibia, the BIG ■■■■ :!: Kumpel mi to kiedyś polecił, w czasach gdy na serwer można było sie dostać tylko do 10:00, no i tak grałem grałem i gdy miałem już 21lvl, znudziło mi się :stuck_out_tongue: Jakoś mnie taka gra nie wciąga. Odpycha mi syf oraz BARDZO denna grafika. POLECAM Guild Wars 8)

Ja w to gralem i nie wiem jak mozna sie uzaleznic. Mi sie to poprostu znudzilo i nie gram moi koledzy tez w to grali ale przezucili sie wszyscy na Flyffa i radze ci lepiej juz w tego flyffa grac choc sciaga sie dosyc dlugo.

omg grałem 15 minut i wy…usunąłem

Od razu mowicie ze syf a mozna niezle zarobic.

Tibijskie “pieniadze” chodza za wielkie pieniadze na zagranicznych aukcjach, suedzac na tibii tyle ile w pracy dajmy an to 8h wyciagnie sie o wiele wiecej niz w glupim McDonaldzie.

Przyklad ? Glupie 10tysiecy gold coinow ktore mozna wrecz zebrac z zimie w przeciagu 1-2h sprzedajesz na aukcji za 4 euro, a konczac gre powiedzmy wbijajac 100 lvl sprzedajesz za niebagatelna kase, 500 euro +.

trzeba wiedziec gdzie i czym obracac a napewno zle sie an tym nie wyjdzie.

Sama gra jesli chce sie grac jest ciekawa, a ze graja w nia debile (pare % ludzi) to mozna spotkac naprawde zajebistych ziomkow, z ktorymi jak sie uprzesz i spotkasz w rlu (z calej polski sie zjechalismy pic i rozmawiac :P) to bedzie z tego cosik wiecej niz tylko klikanie na klawie.

mozna powiedziedz ze gut wcionga ale troche do dupy ^^ bo jak grasz na servie

pvp (player vs player) to idziesz se spokojneie z kaskom do banku i jakis dupek cie napada i deduje

non pvp ktoś ci podpi****li loot z potwora a ty mu nic nie zrobisz…

Ogólnie gra beznadziejna i tyle…

Powinno się zakazać grania w nią na terenie Polski :wink:

niestety, polski rząd umie tylko podatkować strony WWW i tyle… żal-pl