TIDAL dla procesorów Apple M1 i nowsze

Tidal desktop dostępny na oficjalnej stronie Tidala oddzielnie dla procesorów Apple M1 i nowszych oraz oddzielna wersja dla procesorów Intela.

Możesz bojkotować by zaktualizowano opis aplikacji:

Nie będę nic bojkotował. Jak sami nie potrafią sprawdzić to im podsyłam. Albo chcą dodać info i link, albo nie. Jak im nie zależy to mi tez. Ja z dobre programy nic nie pobieram bo raz na windows 7 kiedyś pobrałem i był wirus w boot sektorze więc jak mają syfy na serwerze to ich sprawa.

Cześć!
Dzięki za cynk, odpowiednia wersja została dodana do pobrania (jest pod klawiszem wszystkie wersje)
Tidal 2.30.0 (macOS) - dobreprogramy

Ja bym napisał dla procesorów Apple silicon, a nie M1 bo niedługo będzie M2 i następne pewnie, albo Apple ARM napisać. :slight_smile:

w sumie racja, będzie dla procesorów Apple :slight_smile:

Zmieńcie kolor czcionki przy ciemnym motywie bo nie widać co pisze. Ciemny motyw i czarna czy siwa czcionka jakoś nie idzie w parze przy tych podpisach różnych przy bazie aplikacji. Mnie osobiście to okropnie irytuje, ze nic nie widzę tam i muszę prawie głowę wsadzić w ekran :stuck_out_tongue:

Hej, ten opis procesorów jest u Ciebie nieczytelny?
image

Tidak h=jest białe widać z daleka, a reszta szare, które zlewa się z ciemnym motywem. Ja widzę, ale muszę wytężyć wzrok mocno.

Prawidłowo nazywa się ta aplikacja Tidal desktop :slight_smile: