TIDAL HiFi - karta podarunkowa, Voucher. Gdzie kupię?

Gdzie mogę kupić Voucher, karte podarunkową do TIDAL HiFi na terenie Polski.

Nie chodzi mi o te pakiety wielorodzinne z Allegro, tylko takie jak są do Spotify w sklepach nawet za 120 zł na pół roku.

Czyli sklep importujący amerykańskie towary i jakiś VPN + blokada geolokalizacji na chwilę.

Dzięki. :slight_smile:

Dla siebie czy dla kogoś?

Dla siebie pod choinkę chciałem :slight_smile:

Jeśli masz telefon w Playu, to możesz zamówić subskrypcje w abonamencie lub na kartę :wink:

Zaś jeśli chodzi o tego typu usługi, z testowanych przeze mnie najlepiej wypada Apple Music, moim zdaniem. Jakość lepsza, no i nowości są od razu w Apple. To tak przy okazji, a prepaid kupisz w sklepach AGD, na stacjach benzynowych, w Żabkach itp.

Znaczy się AAC 256 Kbps lepsze od FLAC’a?
Brzmi, a raczej nie brzmi najlepiej :slight_smile:

Przynajmniej wykorzystuję moc swoich słuchawek, a nie jak w Tidal czy Spotify pierdzi tam coś, że ledwo słychać. Może i Tidal używa FLAC, ale szkoda że tak cicho, że nic nie słychać. Przy AM przynajmniej nie muszę słuchawek dawać na maksa. Tutaj plus dla nich za FLAC, ale gdyby jeszcze bibliotekę mieli bogatą. W AM utwory masz zaraz po premierze albumu. Coś za coś. Takie życie.

@roobal Dla porównania jak odtwarzam TIDAL z mac mini przez AirPlay to mam dziwny pogłos i dudniące basy, a do tego podgłaśnianie amplitenera przez regulacje macOS powoduje duzo cichszy dźwięk mimo, ze podgłaśniamacOS amplituner. Nastepnie logowanie do TIDAL-a przez Yamah MusicCast controller powoduje, ze całośc przejmuje wzmacniacz włącznie z dekodowaniem w swoim DAC-u FLAC co powoduje, że dźwięk jest czyściutki aż miło słuchac. Natomiast Spotify ma swoje Spotify Connect czyli apka służy do wyboru utworu, a odtwarza o dekoduje ten OGG czy AAC do 320kbps amplituner, ale tak nie czysty dźwiek, że po 10 minutach łeb mi pęka i muszę się przewietrzyć.

Aoole music z AirPlay to też kiepsko bo AirPLAY to ALAC i wszystko co odtwarzasz przez AirPlay jest konwertowane przez komputer w locie do ALAC. Spotify czy nawet Tidal GiFi. Natomiast wspomniany amplituner obsługuje FLAC nawet FLAC 24 bit do 192 khz i dlatego fajnie jakby Qobuz mimo cen wkroczył do Polski bo mając taki amplituner i ich Qobuz connect wszystko robił by amplituner u siebie sprzętowo bez pośredników DAC i róznych konwersji plików w locie.

Więc to nie kwestia słuchawek tylko aplikacji i ewentualnie karty dźwiekowej, która u ciebie robi za sprzet audio.

W samochodzie słucham TIDAL podłączając iPhone-a 7 przez USB i radio beztratnie dostaje muzykę do siebie, ale dekoduje aplikacja TIDAL na smartfonie, a nie DAC radia samochodowego mimo to jakośc jest rewelacyjna TIDAL HiFi.

T-Mobile też to miało, ale stratne oni mają czyli TIDAL Premium do 320 kbps za 19,99 zł. Zarówno PLAY jak i T-Mobile gdzie T-Mobile juz z dawania TIDALA zrezygnowało.

A ja mówię o karcie upominkowej TIDAL HiFi czyli za 39,99 zł.

Są na Allegro na rok jakieś za 29,99 zł, ale nie dają ci to do twojego już konta tylko zakładają ci nowe z tym w jakiejś TIDAL rodzina co jest dla mnie bez sensu.

Narazie mam do 4 grudnia 2019 za darmo bo po zakupie amplitunera Yamaha R-N303D dostałem na maila kod i mam 3 miesiące za darmo Tidal HiFi, ale myślałem, ze może na kolejne 3 miechy pod choinkę by mi ktoś sprezentował z rodziny :slight_smile:

Ok, kumam.