Tinker w Windows 7 Ultimate

Witam ! Mam Windows 7 ultimate (3 dni) i chciałbym zainstalować grę Tinker. Przez windows update nie da się, bo system nie wyszukuje takiej aktualizacji. Próbowałem przez Games for Windows Live Marketplace, ale nie wiem jak to pobrać, gdzie to znaleść :smiley: Mam konto na xbox live i dzięki niemu loguję się przez ten w.w.program. Ale w oknie programu nie mogę znaleść tej gry. proszę o pomoc, bo gra podoba mi się i chciałbym w nią zagrać, a przynajmniej spróbować :stuck_out_tongue:

W Windows Update jej nie znajdziesz nie wiem skąd ten pomysł (fakt, ta gra chyba była jako Ultimate Extras w Viście).

Nie mam konta w Xbox Live więc nie sprawdzę czy podany link działa, sprawdź sam:

http://www.microsoft.com/games/en-us/ga … inker.aspx

Pobierałem z tej strony. niestety nie mogę nic pobrać, albo nie umiem :smiley: wyskakuje mi okienko z pobieraniem tego games for windows … który już mam. nie wiem co zrobić. albo jestem ślepy, albo już nie wiem co :smiley:

Dodane 22.12.2011 (Cz) 18:12

A co myślicie o wersji na stronie softpedia ? Czy może to coś zepsuć system ? Trochę się boję, bo dopiero co system do nowa stawiałem.