Tinychat się zacina

Witam. Mam nadzieję, że dobry dział. Otóż mam problem z tinychatem. Posiadam konto na pewnym fan clubie (Linkin Park Underground), który korzysta z tinychatu do czatowania z członkami zespołu. Jak zapewne się domyślacie na takich czatach jest kilkaset ludzi. Zdarza się, że wtedy tinychat ma lagi, ale ja wiem, że mój problem nie dotyczy ilości osób na czacie bo nawet jak czatuje sobie kilka członków fan clubu to mam to samo.

A więc czat zwyczajnie mi się zacina. Zarówno obraz, jak i dźwięk, ale z dźwiękiem jest gorzej. Obraz chodzi w miarę płynnie, ale dźwięk tak bardzo przerywa, że nic nie jestem w stanie zrozumieć jak ktoś coś mówi. Mam zainstalowane Adobe Flash Player, Jave i nawet Microsoft Silverlight, jak również wszelkie kodeki wideo i najnowsze sterowniki do karty graficznej. Próbowałem na trzech przeglądarkach: Mozilla Firefox, Google Chrome i Internet Explorer - wszędzie to samo.

Dodam, że jest tylko tinychat sprawia mi problemy jeśli chodzi o takie rzeczy. Kiedyś kumpel co gra na perkusji robił streamy na żywo na innej stronce, wszystko ładnie działało, płynnie, to samo dotyczy przekazów na żywo na YouTube, MySpace i wszelkich innych stronach. Nigdy nie mam problemu z niczym, tylko z tinychatem…

Mam Windowsa XP Home Edition SP3 i powoli zaczynam zastanawiać się czy to nie wina właśnie Windowsa bo moja dziewczyna miała Windowsa 7 i wszystko jej płynnie chodziło… Karta graficzna to GeForce 8600GT.