TinyMCE - tryb adv. - dz. tylko pod Operą i IE8 + upl. graf

Mam problem z TinyMCE. Ściągnąłem najnowszą wersję i “podpiąłem” pod stronę internetową. Tak wygląda konfiguracja:

        <script type="text/javascript">            tinyMCE.init({                mode : "textareas",                theme : "advanced",                language : "pl",                theme_advanced_statusbar_location : "bottom",                theme_advanced_toolbar_location : "top",                theme_advanced_buttons1 : "bold,italic,underline,strikethrough,|,justifyleft,justifycenter,justifyright,|,numlist,bullist,|,link,unlink,|,charmap,|,code",                theme_advanced_buttons2 : ",table,|,row_props,cell_props,|,delete_col,delete_row,delete_table,|,col_after,col_before,row_after,row_before,|,split_cells,merge_cells,|,visualaid,images",                theme_advanced_buttons3 : "",                entity_encoding : "raw",                plugins: "paste,table,images",                relative_urls: false,                remove_script_host: true,                extended_valid_elements : "tcut",            });        [/code]

Jednak o ile w trybie "simple" wszystko jest dobrze (działa pod wszystkimi popularnymi przeglądarkami), to w "advanced" (również z zakomentowanymi wszystkimi pluginami i parametrami) poprawnie działa tylko pod Operą i IE8 (w trybie zgodności ze standardami, w trybie zgodności z IE7 już nie). W Google Chrome wyświetla się jedynie pole do wpisywania tekstu bez ramki (wszystko jest białe tak jak tło strony) oraz pasek stanu (z rozpisanym drzewem HTML) w postaci małego prostokątnego diva z paskami przewijania, z formatowaniem zgodnym z CSS całej strony. W Firefoksie edytor nie działa w ogóle (wyświetla się zwykła textarea), podobnie jest w IE8 w trybie zgodności z IE7 (i prawdopodobnie w starszych wersjach IE - nie mam możliwości żeby sprawdzić). Edytor działa też w IE9 Platform Preview, ale tam nie da się kliknąć wewnątrz niego, żeby cokolwiek wpisać (ale można wstawić tabelę, gdzie wpisywać już można).



Jeśli chodzi o tabelę - w tym celu włączyłem plugin table (jest w zestawie). Ale mam z nim problem - generuje kod niezgodny ze standardami. Czy da się coś z tym zrobić?



Kolejny mój problem - upload grafik. Ciężko znaleźć do tego działający plugin - chciałem więc skorzystać z tego, który polecił autor tego porównania:

http://dustweb.ru/log/projects/tinymce_images/

Występuje jednak błąd:


[quote]
False set root directory (/storage/images)
[/quote]


Mimo, że utworzyłem taki katalog w katalogu głównym witryny, tak jak było w przykładzie.



Co z tym wszystkim zrobić?