Titan Quest - na mocnym kompie się tnie:((

Witam,

Od jakiegoś czasu pogrywam sobie w TQ Immortal Throne. Gra wypasiona, wszystko spoko ale dręczy mnie jej optymalizacja.

Na moim configu: E8400, 2 gb ram patriot, gigabyte 8800 gts 512 przy obojętne jakich ustawieniach gra się tnie. Przy moim standartowym ustawieniu 1280 x 1024 wszystko na max gra ma przeważnie ok 85 fps jednak często się tnie fps spadają czasami potrafi przyciąc na 2,3 sekundy fps spadają do 0. gra się tnie zwłaszcza w podziemiach. Dziwna rzecz bo wszystkie inne gierki śmigają aż miło. jest na to jakieś lekarstwo??? Z góry dzięki za odpowiedzi

Najnowsze sterowniki do karty graficzne zainstalowane?

No i czy gra legal?

mam sterowniki najnowsze, zresztą sprawdzałem na różnych sterach i zawsze jest to samo gra jest legalna

Może są jakieś patche poprawiające błędy?

no właśnie mam wszystkie patche

A przed instalacją patchy było tak samo?

moze “pacze” to wsdzystko skiepściły… zdarza się, że czasem zamiast pomóc w koektórych przypadkach przeszkadzają

wiem że jest to ogólny problem TQ ale nigdzie nie znalazlem rozwiązania a myślałem że ktoś ma jakiś sposób :slight_smile:

WITAM

Chcialbym sie dowiedziec jak instaluje sie Titan-a Quest-a

1.wkladam plyte

2.pojawia mi menu

3.robie instaluj

4.gdy wybieram dysk na jakim chce zainstaowac Titan-a pojawia mi sie okno z trescia ''NIE ZNALEZONO PRAWIDLOWEJ INSTALACJI TITAN QUEST W WYBRANYM FOLDERZE.

PROSZE O POMOC

I JESZCZE CHCIALBYM DODAC ZE U GORY PUDELKA JEST NAPIS DODATEK I JESTEM NIEPEWNY CZY TO GRA CZY DODATEK :frowning:

Dodatek.

dzieki