Titan quest problem z teksturami!

Witam! !!

Zwracam się do Was z nadzieją, że ktoś mi pomoże i miał podobny problem. Chodzi o to, że wreszcie “wpadł mi w ręce” Titan Quest wraz z najnowszym patchem i rozszerzeniem do Immortal Throne, podniecony tym faktem zainstalowalem giere, patrze rusza, wszystko jest ok wiec mysle: super. Lecz po restarcie kompa jak zasiadlem znowu do gry pojawily si eproblemy, brakuje mi różnych obiektów w grze (budynki,ogrodzenia) zwierząt, elementów zbroi a czasami nawet zbroi, nie wszystko na raz ale za każdym razem coś innego… Zaktualizowałem direxta, przeinstalowałem sterownik do karty graficznej… na najnowszy dostępny. Sprzęt na którym gram to lapek ACER ponieważ PCet narazie na boku. W lapku tym mam kartę Intel® Express Chipset Family, został tu zaktualizowany BIOS do wersji 1.18 ponieważ wczesniej wszystko było pod VISTE wieć sami rozumiecie dlaczego go przerobiłem na XP :wink: No i wszycho był jak tyrzeba od wielu miesięcy a tu taki ZONK. Prosze kogoś wtajemniczonego niech mi jakoś doradzi bo kurdę słabo mi już i czuję FRUSTRACJĘ… Dzięki z góry, niech moc będzie z Wami! !!

50bb99f88c61a93am.jpg