Titan Quest-wyrzuca do windy

Witam jak w temacie gra jest oryginalna a po paru badz kilkunastu minutach grania wywala do windowsa a poza tym nie moge jej zaktualizowac sciagnalem nawet patche ale nie idzie, poprosze o pomoc.

p.s chyba wywalilem kase w bloto

Jaki masz sprzęt?

athlon 2800+64 bit

plyta gl gigabyte ga-k8ns

1gb ramu

twardziel 80 sata

grafika radeon 9600 pro

stery najnowsze gra orginalna i pociac sie mozna

Twój komputer spełnia wymagania. Więc radzę: usuń grę, przeczyść rejestr i zainstaluj ponownie.

To napisz do pomocy technicznej.

Witam,

Nie jestem zbyt znany na tym forum, ale tak sobie wyszukiwałem info na ten temat, bo miałem ten sam problem. Szukałem wszędzie i znalazłem masę poważnych błędów w grze. Gra ma kolosalne wymagania - te w opisie to bzdury. Po 15 minutach wywala do windy bo się ram lub pamięć podręczna karty kończy.

Ja mam procka AMD 3GHz 64bit, 1GB RAM oraz kartę graficzną 128bit 256MB. Mimo to mnie wywalało. Powód - karta dżwiękowa - REALTEK AC97.

Grzebałem się na własną rękę w ustawieniach gry … Trochę się pomęczyłem i znalazłem sposób. Jeżeli Wam to pomoże również (pomogło już kilku moim znajomym) będzie super.

Przede wszystkim - zróbcie świeżą instalkę. Następnie ściągnijcie patcha 1.08 (wersja 1.11 nie jest stabilna). Potem wejdżcie w C:\Documents and Settings[Twój login]\My Documents\My Games\Titan Quest\Settings i otwórzcie plik options.txt. Zmieńcie tam dwie linijki:

*ambientFrequency = false

*forceSingleProcessorMode = true

Ja osobiście przygotowałem sobie jeszcze kilka plików *.dll do gry ( ze względu na kartę dźwiękową ) ale i bez nich chodzi bez wysypywania się. 1GB RAM’u starcza na około 5-7h grania. Potem się wywali do windy. Więc albo należy kupić więcej ramu, albo grać krócej :wink:

Piszcie jak coś pomoże lub jak nie pomoże - opiszcie problem. Coś się może poradzi - gra jest warta każdych pieniędzy i zachodu. Szkoda tylko, że producenci znów poszli na oszczędności i podpisali umowę z producentami sprzętu. Wykluczenie zintegrowanych kart REALTEKA to nie był najlepszy pomysł! (@#&!^).

Pozdrawiam.

Mozesz podac link dp patcha 1.o8 bo jak robie aktualizacje poprzez gre to odrazu mam 1.11

Tutaj masz patch’a 1.15