Titanic 2 - co myślicie o tej kontynuacji?

http://www.futi.pl/filmy/zobacz,1281.html

W wakacje tego roku ma mieć swoją premierę druga część Titanica…

Film (część pierwsza) miał być hołdem dla osób które tam zginęły i upamiętnieniem tej tragedii.

Czy druga część to nie lekka przesada?? Jakie jest wasze zdanie??

Mi to wygląda na jakąś parodie :^o

Pod koniec są urywki z filmów ‘Złap mnie, jeśli potrafisz’ oraz ‘Romeo i Julia’ (chyba-akcja gdzie Leo strzela) :stuck_out_tongue:

Do tego remix motywu z Titanica 1 … widać, że ktoś się postarał by zrobić innym kawał :slight_smile:

Też wydaje mi się, że to ściema. Poza tym, co miało by być w dwójce? Przecież Titanic zatonął, a Jack zamarzł, Rose jest już stara (opowiada swoją historię, tworzącą film) itd. :smiley:

Po jakiego grzyba mieliby znowu szperać na dnie oceanu? W części 1 znaleźli titanica, Rose opowiedziała historię i koniec :stuck_out_tongue:

A w tym ‘zwiastunie’ znowu penetrują ocean i znajdują bryłę lodu :mrgreen:

Zwiastun powstał dzięki połączeniu najróżniejszych filmów w jakich grał DiCaprio 8)

Dokładnie :smiley:

okładki http://susineko.blog.ocn.ne.jp/bannbutu … anic_2.jpg

http://static.flickr.com/59/201142298_da36379386_o.jpg

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Zapowiada się niezły horror :sciana:

dokładnie :P…jak bym nie znal filmu Titanic to bym pomyslał bym po tych okładkach że to bedzie niezły horror :smiley:

To nie żadna ściema oglądałem raz o tym na Discovery że mają zrobić Titanic 2 ma być odwzorwany jak jego poprzednia wersja

Nad czym wy się tutaj w ogóle zastanawiacie? :hahaha: Przecież od razu widać, że ten zwiastun to niezła ściema jest. Można w nim rozpoznać urywki z różnych filmów, które już dawno powstały. Na przykład scena rozmrażania jest bodajże z filmu “Człowiek Demolka” z Sylvestrem Stallone, a scena ze strzelaniną pochodzi z filmu “Romeo i Julia” (prawdopodobnie, do końca pewien nie jestem, ale na pewno w jakimś filmie tą scenę już widziałem :wink: ). Kto jest fanem DiCaprio na pewno rozpozna jeszcze jakieś fragmenty innych filmów. Do tego w niektórych scenach widać, że po prostu ktoś wkleił twarz DiCapria, bo scena mu do kontekstu pasowała, a nie było tam tego aktora co akurat chciał :stuck_out_tongue: .

I do tego te okładki :hahaha: :hahaha: :hahaha: … Film ma niby być o Jacku, który nie może się odnaleźć w naszym świecie, a te okładki pokazują “Titanica 2” jako horror (do tego napis na jednej z nich “This time it’s personal.” :hahaha: :hahaha: ).

Dobra, to się pośmialiśmy :stuck_out_tongue: :wink: . Czas wracać do poważnych tematów :stuck_out_tongue: .

to bardziej film science fiction… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To jest odgrzewanie na siłę wyczerpanego tematu. Fabuła wypełniła się w pierwszej części i nie widzę sensu w kontynuacji na siłę. Poza tym część pierwsza to był dramat miłosny, a “dwójka” wyraźnie zakrawa na:

To jest bez sensu. :?

Żadnej kontynuacji titanica nie będzie. To jest specjalnie zmontowane tak tylko :stuck_out_tongue:

jasne że nie będzie. James Cameron i taki beznadziejny scenariusz? Jack w bryle lodu? toż to zwykły kawał jest :stuck_out_tongue: hahah niezłe

Taa TITANIC 2 ?? to już musi być parodia na całego :twisted: i taka słaba fabuła?? rodem z amerykańskich “seriali” klasy “C” zapraszam na żal.pl

Chillout ,

nie mów, że tak w to uwierzyłeś, że musiałeś o tym zrobić temat na forum :shock: