Titanium Backup Pro - kopia aplikacji wraz z ich danymi oraz kontaktów, SMS'ów, ustawień etc

Witam!

Mam kilka  pytań:

  • Czy opcja “Kopia zapasowa wszystkich aplikacji użytkownika” wykonuje backup appek wraz z danymi, czy bez nich? Jeżeli zostaną zbackupowane same appki, to jak skopiować również dane?

  • W jaki sposób mogę zbackupować takie dane, jak SMS’y, kontakty, logi połączeń, słownik, czy też hasła do WI-FI? Nie chcę używać do tego celu konta Google, bo ta synchronizacja robi niezły bałagan, a nawet nie wszystko jest przywracane. Wolałbym robić backup do pliku, właśnie korzystając z ogromnych możliwości, jakie daje Titanium Backup Pro lub inny tego typu program.

Pytam, ponieważ chcę wgrać nowy ROM i chciałbym mieć możliwość przywrócenia wspomnianych wyżej rzeczy na inne urządzenie.

liczę na w miarę szybką odpowiedź:)

Z góry dzięki;)

 

Wykonuje pełną kopię. Ale najprawdopodobniej dane nie będą ci działać na urządzeniu/systemie innym niż ten, na którym kopia została wykonana. choć czasem działają. 

 

 

SMS i rejestr połączeń za pomocą aplikacji SMS Backup&Restore z GP. Słownik od klawiatury(o ile nie systemowa) za pomocą TB, a hasła wi-fi to się chyba zapisują na koncie Google. Kontakty na Google. 

Kontakty można ewentualnie potraktować jakąś appką z GP, która wyeksportuje je do CSV.

 

 

No dobra, a jakbym wykonał plik update.zip (opcja “Stwórz “update.zip” z kopii zapasowych app+data”) to też nie będzie działać?

 

Aplikacje nie-systemowe najpewniej będą działać, systemowe zaczną się sypać.