TL-WN321G brak połączenia z internetem

(Jerzyk77) #1

Witam.

Mój problem polega na tym, że nie moge się połączyć z siecią przez wifi. Mieszkam w bloku i do jakiegoś czasu sciągam internet przez wifi TP-Link 54MBps TL-WN321G oraz na laptopie (pc - win xp, lap - win vista) jaka tam karta jest to nie powiem bo akurat go teraz nie mam. Sciągałem ten internet jakieś 3-4 mieś (ten net to jakiś wspólny podajże, nie wiem może czyiś). Teraz mam taki problem, że jak chce się połączyć z tą siecią to jest tak jakby połączenie lokalne, z siecią sie łączy w zasiego bd, ale jest lipa bo nie moge sobie po necie posurfować. Od czasu do czasu jest tak że jmam dostęp do neta wszystkoładnie pięknie, a później znowu tylko lokalne i lipa. Co może być tego przyczyną ? (net jest niezabezpieczony) I jak to rozwiązać ? z góry Dzięki

(Monczkin) #2

jerzyk77 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978 Temat przenoszę.

(Progwebs) #3

Tez kupiłem adapter tp link i sciagam neta cholera wie od kogo,predkosc mam czasami 4mb nawet,umnie było tak ze długo musialem szukac sygnału,posatarj sie znalesc najlepsze polozenie adaptera bo na skale sygnału nie ma co patrzec no i oczywiscie wyszykaj w programie tp link siec niezapezpieczoną.