TL-WN722N nie działa

Witam mam problem z karta sieciowa pobrałem juz kazdy sterownik do tej karty sieciowej z strony producenta i zaden nie dziala prosze o pomoc bo nie mam juz pomyslow co z tym zrobic ostatnio jakies 3-4 mies temu pobieralem to jakos ale juz nie pamietam jak i dzialalo ale teraz zrobilem reinstall systemu i odinstalowało mi wszystkie sterowniki proszę o pomoc

Podaj Identyfikator sprzętu z Menedżera Urządzeń (zakładka Szczegóły), ciąg znaków w rodzaju:
pci\ven_15ad&dev_07f0&cc_010802

mam takie cos:
USB/VID_0CF3&PID_9271&REV_0108
USB/VID_0CF3&PID_9271
i pisze tylko tyle

Wersje systemu, którego używasz?

wersje systemu mam Windows 10 Home

Sprawdź wersję sprzętową (czerwona strzałka) i pobierz odpowiednią wersję.

a jak mam sprawdzic wersje sprzetowa?

Pod okienkiem i czerwoną strzałką masz link:
>Jak sprawdzić wersję sprzętową urządzenia TP-Link?

znalazłem wersje sprzetowa i piszeFCC ID: TE7WN722N i tyle nie ma zadnego znaku sprzetowego

To ściągnij wersję V4 , zainstaluj , jak nie będzie pasować to V3.2 itd.

nadal nie dziala, pobralem kazda wersje i dalej nic caly czas wyskakuja blad. Co moge jeszcze zrobic?
probowalem tez przez menedżer urządzeń to zrobic ale nie dziala ale pamietam ze kiedys robilem to chyba wlasnie przez menedzer urzadzen i jakos zadzialalo ale nie pamietam jaka pobralem wersje?

Trzeba sprawdzić moim zdaniem, czy w ogóle ta karta działa. Pobierz Linux’a np Kubuntu i „Wypal” go na pendrive’ie Rufusem, lub Universal USB Installer’em. Odpal Live (bez instalowania) i zobacz tam.

Wygląda to podejrzanie. Jeśli nie chcesz bawić się Linux’em, to sprawdź tą kartę na innym kompie. Może padła…

Tak po prostu by nie padła normalnie działała ale zrobiłem reinstall systemu i sie sterowniki odinstalowały. Pamiętam że naprawiłem to kiedyś ale nie pamiętam juz jak wiem że chyba cos robiłem przez menedżer urządzeń i jakoś zadziałało i działało do teraz.

A sprawdziłeś wersje V1, V2 i „V3.0”?

Tak sprawdziłem każdą wersję z win10 i innymi Windowsami 7,8,8.1,XP i dalej nic

A jak kupił bym nowy taki adapter to by zadziałało? Czy to nie ma znaczenia jaki jest bo ten jest trochę stary już?