TL-WR740N Problem Mega problem

Witam. Dziś zakupiłem Router TL-WR740N, który poleciał mi sprzedawca. Podłączyłem go tak jak w instrukcji, wszystko ładnie pięknie konfiguracja przebiegła pomyślnie. Chciałem wejsć w internet przez komputer stacjonarny, lecz wyskoczył mi komunikat z mojej sieci, która udostępnia mi internet (UWAGA! kabel mam jeden, nie mam modemu przez który muszę łączyć się z internetem, nie mam internetu w upc etc, jest to lokalna sieć) i tez komunikat brzmi: "Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem i pierwszy raz łączysz się z internetem skontaktuj się z administratorem. oraz “Jeżeli jesteś starym użytkownikiem i nagle nie masz dostępu do internetu a zmieniałeś kartę sieciową, jeżeli nie to masz źle skonfigurowane połączenie sieciowe komputer/router. Znów coś pisze o karcie sieciowej. Na końcu jest komunikat " Jeżeli zmieniałeś kartę sieciową na nową to skontaktuj się z administratorem w celu uwierzytelnienia i podłączeniu internetu”

Tak mniej wiecej to wygląda. Czy ma ktoś jakiś sposób… ? Pozdrawiam

Skontaktuj się z administratorem (podaj mu MAC adres routera) albo sklonuj adres MAC swojej karty sieciowej w routerze.

Mógłbyś przyblizyć mi trochę o tym sklonowaniu. Pierwszy raz mam router wiec nie ogarniam zbytnio… Bym był bardzo wdzięczny

Wejdź na router z komputera, który miałeś podłączony do neta bez routera. I wchodzisz w opcję wan (lub coś na ten but), i klikasz clone mac. Zapisujesz i cieszysz się netem :stuck_out_tongue:

Dziękówa za pomoc !!

kanapka , na przyszłość proszę nazywać swoje tematy w konkretny sposób. Ułatwia to nam wszystkim znacznie życie. Pozwala w przyszłości łatwiej wyszukiwać podobne problemy i oszczędza czas wszystkim użytkownikom. Proszę poprawić tytuł tematu używając w tym celu przycisku “EDYTUJ” przy pierwszym ze swoich postów.