TL-WR743ND usunięcie gargoyle

Witam, dzisiaj kupiłem TL-WR743ND i z niemocy poprosiłem znajomego o pomoc, powiedział że te soft z tp-linka jest “do bani” i wgrał mi gargoyle, który dla mnie jest zbyt trudny w użytkowaniu, nie potrafię za wiele tam zrobić i chciałbym wrócić do poprzedniego softu, niestety ten (przepraszam za słowo) debil, nie wie jak to odwrócić, i tym sposobem stałem się posiadaczem drogiego przycisku do papieru. Da się jakoś to przywrócić do softu fabrycznego tp-linka? (na necie widziałem jak ktoś sprzedaje takie urządzenie z gargoylem z możliwością przywrócenia oryginalnego softu). Za pomoc z góry dziękuję.

Ze strony eko.one.pl:

"Powrót do oryginalnego firmware

Oryginalne oprogramowanie można wgrać tak po prostu przez www lub jedną z metod w/w aby je przywrócić. Można je pobrać z z oficjalnej witryny producenta."

Co prawda to donośnie 1043ND ale z 743ND powinno być tak samo: http://eko.one.pl/?p=openwrt-wr1043nd#p … gofirmware

Dzięki za odpowiedź, na to wpadłem sam, ale po wpisaniu adresu routera po którym zwykle był panel administracyjny nic się nie dzieję, nie wiem co mam robić… Jestem laikiem w tych sprawach

Dodane 31.07.2012 (Wt) 16:45

Już sobie poradziłem, wprowadziłem router w tryb failsafe i się udało.