Tlen-archiwum

Czy po usunięcia kontaktu w tlenie jest możliwe odzyskanie archiwum tego kontaktu, usunięcie zostało dokonane na komputerze na którym nie były archiwizowane rozmowy. Jeśli tak to proszę o podanie wskazówek jak tego dokonać.

IMHO nie jest to możliwe.

Skoro rozmowy nie były archwizowane, to nic nie zostało usunięte.

Archiwum po prostu nigdy nie istniało więc nie ma co odzyskiwać :smiley:

Tlen użytkowany był na jednym komputerze i rozmowy na nim były archiwizowane, z innego komputera ten użytkownik dla którego była włączona archiwizacja został usunięty. Czy jest sposób na odzyskanie danych ?

Nie kumam.

Jak skasowałes plik archiwum dla tego kontaktu to szanse masz znikome.

inaczej może, na komputerze A użytkowany jest tlen i jest włączona archiwizacja. Na komputerze B nastąpiło zalogowanie na profil użytkownika i został usunięty jeden kontakt ten dla którego były archwizowane rozmowy na komputerze B. Czy można odzyskać to archiwum. Czy jest ono zapisywane gdzieś na komputerze A ?

Nie…

:?

Jest zapisane na komputerze A.

Jak skasowałes kontakt na kompie b gdzie nie było archiwum to teraz wystarczy na tym samym komputerze dodac ten kontakt a na A bedziesz miał archiwum.

problem w tym że nie mam do niego dostępu do kompa B , czy można zrobić to z innego kompa nazwijmy go C ?

Nie mozna. :slight_smile:

A jednak można.

Osoba której kontakt skasowałem zgłosiła się ponownie pod nazwą skasowaną i całe archiwum wróciło. Więc jednak można :slight_smile:

Widocznie nie było skasowane. ;]

Jak stwierdziłem na początku skasowałem kontakt i chciałem odzyskać archiwum czy samo archiwum w ten sposób zostaje skasowane nie wiedziałem okazuje się że nie. Dzięki za pomoc.

Dlatego kazałem ci go dodac. :wink:

Samo dodanie nic nie dało, dopiero zgłoszenie sie osoby spod tego kontaktu przywróciło całe archiwum :wink: