Tlen-archiwum

(dao) #1

Czy po usunięcia kontaktu w tlenie jest możliwe odzyskanie archiwum tego kontaktu, usunięcie zostało dokonane na komputerze na którym nie były archiwizowane rozmowy. Jeśli tak to proszę o podanie wskazówek jak tego dokonać.

(system) #2

IMHO nie jest to możliwe.

Skoro rozmowy nie były archwizowane, to nic nie zostało usunięte.

Archiwum po prostu nigdy nie istniało więc nie ma co odzyskiwać :smiley:

(dao) #3

Tlen użytkowany był na jednym komputerze i rozmowy na nim były archiwizowane, z innego komputera ten użytkownik dla którego była włączona archiwizacja został usunięty. Czy jest sposób na odzyskanie danych ?

(lazikar) #4

Nie kumam.

Jak skasowałes plik archiwum dla tego kontaktu to szanse masz znikome.

(dao) #5

inaczej może, na komputerze A użytkowany jest tlen i jest włączona archiwizacja. Na komputerze B nastąpiło zalogowanie na profil użytkownika i został usunięty jeden kontakt ten dla którego były archwizowane rozmowy na komputerze B. Czy można odzyskać to archiwum. Czy jest ono zapisywane gdzieś na komputerze A ?

(boczi) #6

Nie...

(lazikar) #7

:?

Jest zapisane na komputerze A.

Jak skasowałes kontakt na kompie b gdzie nie było archiwum to teraz wystarczy na tym samym komputerze dodac ten kontakt a na A bedziesz miał archiwum.

(dao) #8

problem w tym że nie mam do niego dostępu do kompa B , czy można zrobić to z innego kompa nazwijmy go C ?

(lazikar) #9

Nie mozna. :slight_smile:

(dao) #10

A jednak można.

Osoba której kontakt skasowałem zgłosiła się ponownie pod nazwą skasowaną i całe archiwum wróciło. Więc jednak można :slight_smile:

(lazikar) #11

Widocznie nie było skasowane. ;]

(dao) #12

Jak stwierdziłem na początku skasowałem kontakt i chciałem odzyskać archiwum czy samo archiwum w ten sposób zostaje skasowane nie wiedziałem okazuje się że nie. Dzięki za pomoc.

(lazikar) #13

Dlatego kazałem ci go dodac. :wink:

(dao) #14

Samo dodanie nic nie dało, dopiero zgłoszenie sie osoby spod tego kontaktu przywróciło całe archiwum :wink: