Tlen + GG - problem z archiwum

Od pewnego czasu korzystam z tlena, do którego mam wpięte gg. Dotychczas wszystko było OK i wszystkie rozmowy mi się zapisywały. Teraz przestają mi się zapisywać i poprostu ich nie mam. Ktoś powiedział żebym zrobił kompaktowanie archiwum i zrobiłem i zaczęły się zapisywać, ale za 2 dni znowu przestały i tak w kółko, nie wiem już jak rozwiązac problem. Help plz.

sprawdź w obcjach czy masz zaptaszkowane zapisywanie do archiwum tak na marginesie ta ostatnia wersja komunikatora jest z błedami , zerknij na forum tlena .

Nie tylko Ty masz ten problem…rozmowy po jakimś czasie (u mnie azwyczaj po 2-3 tyg) nie zapisują sie do archiwum

Nie jest zbyt duze przypadkiem. Zaznaczcie aby kasował po 2 tygodniach stare wpisy.

Nie może być zbyt duże bo np. gdy ktoś się do mnie przypadkiem odezwie (gdy juz nie ma zapisów do archiwum) to rozmowa z nową osobą zapisuje się normalnie a z tymi co rozmawiam codziennie nie zapisuje się wogóle…a przecież nie może być tak aby pod każdy kontakt była przydzielna ilość miejsca w archiwum…a w tlenie nie ma niestety opcji kasowania wiadomości po określonym czasie tak jak w gg…tam się albo zapisuje rozmowy do archiwum albo nie