Tlen --> wideokonferencja Problem

Mam windowsa XP neostrade kamere internetową mediatech mt400. W windowsie wszystko normalnie działa ale jak chcem rozmawiać z kolegą przez tlena to kolegęwidzę normalnie a u mnie jest tylko niebieski ekranik tam gdzie powinno być to co jest z mojej kamerki ( wiecie co mam z tym problemem zrobić???)

A nie jest to przypadkiem problem u kolegi. On ma dobrze kamerkę podłączoną???

raczej nie bo ja go widzę a on mnie nie może zobaczyć wię najwyraźniej problem tkwi u mnie

Hmm źle cie zrozumiałem.

Kamerka wogle działa. Pokazuje obraz w innym programie??

Tak o to mu chodzi. Ten jego kolega widzi tylko niebieskie tło zamiast niego…

dokładnie tak. czy może to być przyczynąż że tlena instalowałem jak nie miałem kamerki??

Nie

to nie wiecie w czym tkwi problem??

Może problem tkwi we wtyczce video.tpl :? Wersja jaką posiadam to 1.0.8.1, nie wiadomo dlaczego w instalatorze Tlena jest 1.0.7.2. Mogę przesłać na maila

P.S. Też miałem problemy z kamerką i dopiero nowsza wtyczka zaradziła temu :slight_smile:

bym był bardzo wdzięczyn abyś wysłał ją mi na email loveall@wp.pl

a co mam zrobićze starą wtyczkąjak mam to zainstalować?? poprostu tylko wrzucić do pluginów??

Skasuj starą z folderu plugins i wklej nową. Zrestartuj tlena i w jego opcjach uaktywnij wtyczkę.

dzięki działa :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: CO JA BYM BEZ WAS ZROBIŁ???