Tlen: wtyczki i nie tylko

Mam najnowszą wersję tlena.pl i kilka wtyczek. Np. plugin_image, jedna nie potrafię obsłużyć jakoś tej wtyczki, bo po kilku próbach wyświetliło się jedynie pole obrazka ze znanym chyba wszystkim znaczkiem X. I nic. Nie działa. Patrzyłem na tlen.biz, ale tam nic nie ma, może wiecie gdzie moge znależć porady co do używania wtyczek do Tlena?

Polecam Ci TlenPlus. Zawiera w sobie pełno wtyczek i wiele ulepszeń.

Dodatków do tlena sporo jest na http://wiadomosc.info/

Tak to jest niektore wtyczki sie sypia i niedzialaja z najnowsza wersja Tlena trzeba czekac na nastepna wersje (wtyczki) moze naprawia bledy:

Miejmy nadzieje :wink:

A TlenPlus to jest po prostu tlen i wtyczki, czy tylko wtyczki i dodatki jak Power GG do gadu-gadu?

Tlen i wtyczki.

Zawiesza się w OS’ie 98SE.

Najlepiej to wejść na stonę którą podałem wyżej i samemu wybrać co jest nam potrzebne do tlena. A jest w czym wybierać. :smiley:

Ten Tlen Plus to się cały roszsypuje.Jak byle jaką wtyczke włącze to od razu wyskakuje jakiś błąd.

Tylko z paroma wtyczkami wyskakuje błąd. A te można usunąć. Większość świetnie działa i jest bardzo przydatna. Polecam

hehe…

A ja zrobiłem tak:

Zainstalowałem Tlena+, skopiowałem jego wtyczki i ich opisy do zwykłego Tlena, wziąłem też parę skórek, dźwięki i Tlena+ usunąłem. Wszystko śmiga jak należy! !!

Są tam super wtyczki. W tlenie +.

Pod wpływem tego topic’u sam zacząłem się interesować podrasowaniem własnego komunikatora. Bardzo dobra jest strona, którą podał lazikar aczkolwiek z tego olbrzymiego katalogu plug-in’ów mało co może się naprawdę przydać… Spróbuję jeszcze operacji, jaką przeprowadził Kos@ , aczkolwiek kiedyś już próbowałem takich działań i nie każdy plug-in chciał działać z regularnie aktualizowanymi wersjami tlen.pl. Pozatym mam wątpliwości czy znajdę tam coś więcej poza tym, co można znaleźć na stronach poświęconych “podrasowywaniem” komunikatorów. Jeśli komuś bardzo brakuje komunikatora zaopatrzonego we wszelkie “błyski i świski” polecam “pełną paczkę” Konnekt’a. Bardzo dobry komunikator, z własną siecią - wątpię, że ma dużo użytkowników - a także sporą możliwością obsługi innych komunikatorów w postaci osobnych plug-in’ów. Jednakże o ile sieć gg jest tu doparacowana do perfekcji - łącznie z profesjonalną obsługą kodowania, o tyle tlen.pl dopiero w nim raczkuje. Pozostałe “wtyczki” są znacznie lepiej dopracawane w porównaniu z tymi na tlen.pl czy gg. Całość cieszy dobrą estetyką i dopracowaniem formy i olbrzymim zapleczem konfiguracyjnym. Jednakże sam nie potrafię się na niego w pełni zdecydować…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

Jak zainstalujesz Tlena+, otwórz plik pluginy.exe, możesz go sonie nawet skopiować ponieważ bardzo się przydaje(nalezy też skopiować biblioteką pliku! o nazwie: pugins.dat). wybierz co najfajniejsze wtyczki, i skopijuj je do katalogu zwykłego tlena. Jest też kombajn o nazwie zha’dum czy jakos tak. Tam tez jest kilka fajnych pluginów.

Ja tam mimo wszystko polecam pluginy z głównej strony tlenu, jako tako jest wybór i nie ma z nimi problemu ( no i wszystko jest w razie czego wyjaśnione co trzeba robić ).No i warto także poszperac po necie bo mozna znaleźć coś ciekawego a mianowicie wtyczkę przeciwko rek…no dobra, tu jest zakaz przesyłania takich informacji :)Ale ja ją mam i wykonuje swoje zadanie w 100% :slight_smile:

Tam też jest taka wtyczka ;]

Zresztą jak by nie nyło nielegalna. :smiley:

Prawda, takie wtyczki (jak ta wyzej wym.) naprawde są ciekawe, a i one są zawatre w najnowszym TleniePlus 5.5. Przydatane sA też właśnie definicje pluginów zawarte w Tlenie+. Jednak ja wolę zwykłago tlena z jedynie kilkoma wtyczkami od TlenaPlus, nazspikowanego dodatkami. Takie rozwiąznie sprawia, że Tlen+ jest barzdzo niestabilny. Polecam moje rozwiązanie. :smiley:

Co do tej wtyczki, to jest w 100% legalna. Niestety jej u życie jest nielegalne. :o Głupie, ale prwdziwe.