Tlen

Witam…

Czy w Tlenie jest coś takiego jak inwiligator w power GG , tak aby można było sprawdzić czy dany użytkownik jest niewidoczny ?

Za odp THX :eggface:

Takiej funkcji nie ma, z tego, co wiem. Po to jest opcja statusu niewidocznego by zachować prywatność :smiley:

Boczi ma rację. mam pewnośc że nie ma takiej opcji w Tlenia przynajmiej.

nie do końca. czasem się sprawdza działanie tej wtyczki. u mnie na tej samej sieci prawie zawsze pokazuje mi prawidłowo (w 98 %) lecz na innych sieciach już tak dobrze nie jest :frowning:

Cała dyskusja OT kasacja.

a czy w Tlenie jest taka możliwość ?

nie ma taki topic był kiedyś na forum tlen4you : “chcesz wiedzieć kto jest niewidoczny w tlenie ? - no i się nie dowiesz” czy jakoś tak

Jeżeli Ci chodzi o użytkowników Tlena to oczywiście że jest taka wtyczka jeżeli o gg to nie

No to jak jest to podaj linka. :?

właśnie, mógłby mi ktoś podpowiedzieć jaka wtyczka ?

chyba odwrotnie beed

No panowie. Wtyczka nazywa sie INFO.

Mozna ją pobrać i zainstalować jest jedną z wtyczek tego pakietu

:arrow: Wersja 0.1.3.1

:arrow: Wersja 0.1.3.0

Instalator wtyczek:

scm - włącza zakładki w oknie rozmowy dzięki czemu nie musimy mieć wielu otwartych okien, a jedynie jedno.

sai - czyli zaawansowane ignorowanie. Ignorowanie ustawia się w edycji kontaktu.

mute - opcja z pluginu zahadum w osobnej wtyczce(wyciszanie komunikatora).

info - to opcja inwigilatora z .za’ha’dum w osobnej wtyczce teraz ma także możliwość obserwacji IP kontaktów “tlenowych”.

log - dzięki temu pluginowi możemy obserwować/logować działanie pluginu .smok (k.jabber).

utx - wtyczka ta dzieli wychodzące wiadomości powyżej 1800 znaków na mniejsze, dzięki czemu dochodzą one w całości.

fak - ‘filtr antyklikadełkowy’.

hps - pozwala ona na ukrywanie się przed kontaktami Gadu-Gadu oraz ich ignorowanie. Opcja dostępna w menu kontaktu GG.

slug - logowanie statusów kontaktów

No a czy zobaczymy niewidocznych userów? Wiem, że IP można zobaczyć poprzez k.info :smiley:

Aby widzieć niewidocznych z Tlena zassaj wtyczke

A czy inwigator widzi niewidocznych userów???

Lipa. Ten plugin działa na takiej zasadzie, że pokazuje kontakty z tlena z opisem jako “niewidocznych” a bez opisu normalnie, czyli jako niedostępnych. Czyli to nie to. Nie ma takiej wtyczki.

Ot i co…!

Wtyczki nie ma i nie będzie… :twisted:

Zresztą twórcy Tlenu niejednokrotnie podkreślali, że takie rzeczy będa piętnować i zarazem im przeciwdziałać, i o ile by ktoś wymykał jakiś extra kod - co jest rzeczą raczej niemożliwą, bo zabezpieczenia Tlena w tej materii są szczególnie dopracowane - to spotka się z niezłymi konsekwencjami! :evil:

A w ogóle ludzie - szanujmy czyjąś prywatność i nie właźmy im w butami w życie (czyt. komunikator)! :evil:

Rozszalałym kobitkom bym się nie dziwiła, ale że faceci szukają takich myków… to już prawie “shame”! :roll:

Macie problemy :smiley:

Ze względu na charakter dyskusji -przenoszę do Na Luzie