Tlen

Mam taki problem , po 5 minutach proces tlen.exe mi sie sam zamyka , nie wiem dlaczego :frowning: , moze wie ktos co z tym zrobic ?

nie masz jakiegoś syfu czy wira ?

gdzie masz zainstalowaną ikone tlena?

Że co. Jak zainstalowana ikonę tlena??? :x

poczekaj troszke zanim cos namieszasz

mialem podobny problem i okazało sie ze jak nie wyciagne ikony tlena na pulpit to rowno po 2 min. u mnie polaczenie sie urywało

jak zostala wyciagnieta polaczenie sie nie urywało

dlatego pytam :D/

ps

i napisalem gdzie a nie jak

ikonke tlena mam w pasku szybkiego uruchamiania i na pulpicie , komp jest wolny od syfu , kaspwrsky + a squared wymiataja :stuck_out_tongue:

odinstaluj, przeczyśc rejestr np. jv16 lub tuneup 2004, zainstaluj najnowszą wersje

może pomoze jak nie to daj loga z HijakThis

Czytać umiem. :stuck_out_tongue:

Pytając jak miałem na myśli jak można zainstalować ikonkę. Bzdet jak nic.

Twoja teoria o wyciągnieciu ikonki na pulpit także bez sensu. Co ma ikonka do działania programu. :x

Gdyby nie pomogło, pokombinuj też z pluginami, może ich masz za dużo lub któryś sprawia problem.

zrob jak mowil kolega, wywal program, skasooj folder i wyczysc rejestr. ja uzywam tlena od dawna, i bardzo polecam Ci cos takiego:

http://www.tlenplus.webpl.org/

tutaj masz gotowa instalke tlena zawierajaca b.duzy zbioor pluginow, skinow i calej reszty, nie trzeba tego nigdzie szukac, sa tez opisy do tego wszystkiego, goraco polecam wszystkim uzytkownikom tlena.

Tylko, że właśnie ten TlenPlus jest przeładowany wtyczkami… I przez to może się sypać, oczywiście, jak wiele uaktywni. Sam się o tym przekonałem. :slight_smile:

ja mam wiele wtyczek wlaczonych, ale przeciez wiekszosci i tak sie nie uzywa, wydaje mi sie jednak, ze lepiej miec z czego wybierac i wybrac co najlepsze i miec to na tacy niz szukac i … ehh wiadomo o co chodzi. ja uzywam tlena jako klienta gg, a tlen mam caly czas wylaczony i sprawdza sie doskonale.