Tlen

(Bednarz17 87) #1

Mam taki problem , po 5 minutach proces tlen.exe mi sie sam zamyka , nie wiem dlaczego :frowning: , moze wie ktos co z tym zrobic ?

(Qbek50) #2

nie masz jakiego┼Ť syfu czy wira ?

(Musg) #3

gdzie masz zainstalowan─ů ikone tlena?

(lazikar) #4

┼╗e co. Jak zainstalowana ikon─Ö tlena??? :x

(Musg) #5

poczekaj troszke zanim cos namieszasz

mialem podobny problem i okazało sie ze jak nie wyciagne ikony tlena na pulpit to rowno po 2 min. u mnie polaczenie sie urywało

jak zostala wyciagnieta polaczenie sie nie urywało

dlatego pytam \:D/

ps

i napisalem gdzie a nie jak

(Bednarz17 87) #6

ikonke tlena mam w pasku szybkiego uruchamiania i na pulpicie , komp jest wolny od syfu , kaspwrsky + a squared wymiataja :stuck_out_tongue:

(aju) #7

odinstaluj, przeczy┼Ťc rejestr np. jv16 lub tuneup 2004, zainstaluj najnowsz─ů wersje

mo┼╝e pomoze jak nie to daj loga z HijakThis

(lazikar) #8

Czyta─ç umiem. :stuck_out_tongue:

Pytaj─ůc jak mia┼éem na my┼Ťli jak mo┼╝na zainstalowa─ç ikonk─Ö. Bzdet jak nic.

Twoja teoria o wyci─ůgnieciu ikonki na pulpit tak┼╝e bez sensu. Co ma ikonka do dzia┼éania programu. :x

(boczi) #9

Gdyby nie pomog┼éo, pokombinuj te┼╝ z pluginami, mo┼╝e ich masz za du┼╝o lub kt├│ry┼Ť sprawia problem.

(Noboo) #10

zrob jak mowil kolega, wywal program, skasooj folder i wyczysc rejestr. ja uzywam tlena od dawna, i bardzo polecam Ci cos takiego:

http://www.tlenplus.webpl.org/

tutaj masz gotowa instalke tlena zawierajaca b.duzy zbioor pluginow, skinow i calej reszty, nie trzeba tego nigdzie szukac, sa tez opisy do tego wszystkiego, goraco polecam wszystkim uzytkownikom tlena.

(boczi) #11

Tylko, ┼╝e w┼éa┼Ťnie ten TlenPlus jest prze┼éadowany wtyczkami... I przez to mo┼╝e si─Ö sypa─ç, oczywi┼Ťcie, jak wiele uaktywni. Sam si─Ö o tym przekona┼éem. :slight_smile:

(Noboo) #12

ja mam wiele wtyczek wlaczonych, ale przeciez wiekszosci i tak sie nie uzywa, wydaje mi sie jednak, ze lepiej miec z czego wybierac i wybrac co najlepsze i miec to na tacy niz szukac i ... ehh wiadomo o co chodzi. ja uzywam tlena jako klienta gg, a tlen mam caly czas wylaczony i sprawdza sie doskonale.