Tlen

jak mam zrobic status wielolinijkowy ??mam pluginy odpowiednie.czekam

najlepiej zapytaj na forum tlenowym lub chacie tlenowym na pewno ci powiedzą. http://www.tlen4you.net

Nie wiem jak inni, ale ja wywalam z listy kontaktów jak widzę, że ktoś bawi się takimi “duperelkami” - o ile osoba miała już ostrzeżenie ode mnie w tym temacie. Dla jednej osoby nie będę wyłączał pokazywania opisów przecież, a porządek musi być. Mówię tutaj o GG, bo wydaje mi się, że w Tlenie ustawienia są bardziej indywidualne i tam można ustawić, aby opis jednego użytkownika był widoczny, a drugiego nie… Aczkolwiek pewien nie jestem.

Ale jak tak bardzo chesz…:

:arrow: http://www.tlen4you.net/board/index.php?showtopic=1815&hl=wielolinijkowy

Tak Pawek, potwierdzam Twoją niepewność. Sam używam tlen’a i nie pamiętam, żeby można było w nim wyłączyć wyświetlanie opisu tylko dla jednej osoby. Co do taktyki wyrzucania z listy tzw. “opisowych spamerów”, to jestem pełen podziwu. Ja również nie lubie jak mi ktoś wywali opis na pół (dosłownie) ekranu, i widzę w nim tylko jakiś emotikon + wolne miejsce (!). Jednkaże za taki stan rzeczy możemy winić tylko “garażowych” programistów, których umiejętności nie wychodzą poza krąg tuningowania Gadu-gadu. Stąd mamy cały nawał PowerGG itp. których wątpliwą funkcjonalnośc oferują nam czasopisma pokroju Komputer Świata. Jeszcze raz wielkie brawa Pawek…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

Ja, muszę się przyznać korzystam z opisów, ale raczej krótkie stosuję i to nie zawsze.

jak wysylac obrazy z tlenu ??

Ale nikt nie każe Userom z nich korzystać

To po co piszesz ??

Jako OT kierunek KOSZ

Widzę, że dyskusja rozgorzała na dobre…

Odpowiem w punktach:

-> Kos@: Ja nie mówię, że nie korzystam z opisów. BA! Nawet czesto przez nie rozmawiam. Źle mnie zrozumiałeś. Otóż nie lubię jak ktoś mi wywala opis na pięć i więcej linijek i zamieszcza w nim np. niecenzuralne słowo pisane Caps Lock’iem z podójnymi odstępami - paranoja i czyste spamerstwo…

-> michu_14: tlen.pl w przeciwieństwie do gg jest programem dla ludzi o większym profesjonalizmie… tu obrazki się wysyła (dzięki szybszej i bez błędnej transmisji jest to skuteczne) a nie zamieszcza w oknie rozmowy w celu doprowadzenia do kolejnych błedów w jakże stabilnym gg…

-> asteriks: niestety większość użytkowników szczególnie “blondwłose” nastolatki korzystają z takich “wodotrysków”, tylko dlatego, że naczytają się o ich nieograniczonej funkcjonalności…

-> fiesta: żadnych zastrzeżeń…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

ściągnij najnowszą wersję tlena http://www.tlen.biz

Do ustawiania pionowych statusów służy wtyczka bsn a obrazy z tlena można wysłać po zainstalowaniu wtyczki ppft … Wszystko ściągasz http://www.tlen4you.net. Wtyczki instalujesz kopiując plik *.tpl do folderu plugins w katalogu gdzie znajduje się tlen. POtem tylko uruchamiasz wchdząc na ustawienia programu/wtyczki i uruchamiasz. Dzięki temu w menu będzie widoczna opcja “wyślij obrazek” i chyba jeszcze jakieś inne … :slight_smile:

Mam Tlena.pl od dosć niedawna, a posiadam wersję 5.20.2.4, więc chyba najnowszą? A obrazków nie mogę wstawić podczas rozmowy. Może chodzi o transfer plików?

Szkoda też, że plików do użytkowników GG nie da się wysłać. A może się da?

Dzięki wtyczce ppft możesz wysyłać obrazki zarówno do użytkowników len-u jak i gg ( z poziomu okienka ;))

Z poziomu okienka rozmowy, mam nadzieję. Ale chyba źle ją zainstalowałem, bo nie działa…

Wytłumaczcie mi jak to trzeba zrobić. Ja zrobiłem tak:

  1. Pobrałem archiwum.rar

  2. Rozpakowałem

  3. Przeniosłem do folderu plugins w katalogu głównym Tlena

  4. Na wszelki wypadek plik wtyczki skopiowałem jeszcze do folderu plugins

  5. Uruchomiłem wtyczkę w opcjach Tlena (przy czym wyswietlił się komunikat, że może ona być niebezpieczna).

Koniec

I nie działa!

:smiley: …po prostu w oknie rozmowy masz menu i tam jest zablokuj, wizytówka …itp. i tam jest “wyślij obrazek” czy jakoś tak :slight_smile:

Jak pisałem widocznie nie działa, próbowałem też przez TI, ale nic z tego. Wtyczka w opcjach niby jest dostępna, ale nie działa. Może mój rozmówca, że tak go nazwę też musi mieć ppft?