Tlenofon - czy warto?

Witam Wszystkich!!

Chciałem w tym poście opisać usługę oferowaną przez o2.pl czyli nijaki Tlenofon :slight_smile:

Jest to nic innego jak taki internetowy telefon, ale po kolei…

Jako, że jestem obecni w telekomunie w planie Socjalnym, więc bardzo mnie

zaciekawiła możliwość rozmów za 11gr/min z VAT o każdej porze dnia, czy to

zamiejscowe, czy miejscowe!

Przeczytałem co trzeba i sprawa wyglądała następująco: żadnego abonamentu,

tanie rozmowy, dobra jakość (nawet dla 56 kbit/s) i jedyna mała niedogodność - trzeba

przesłać im wydrukowaną i podpisaną kopie umowy plus dowodu w dwukrotnym powiększeniu.

Ale nic! Umowę wydrukowałem, podpisałem, dowód zeskanowalem i powiększyłem i w piątek wysłałem…

A już w poniedziałek m@jl od nich z linkiem pluginu do tlenu (tak, trzeba mieć komunikator tlen

i konto w o2.pl - żaden problem). „Telefonik” pobrałem bez problemu - jakieś 300 kb

i już wieczorem tegoż dnia byłem pełnoprawnym „Tlenofoniarzem” :stuck_out_tongue:

No a jak wygląda to teraz?? Jakość rozmów jest u mnie wspaniała (mam neo128),

najlepiej mieć słuchawkomikrofon, ale na głośnikach też daje rade!!

Ostatnio zlikwidowano echo słyszane u odbiorcy, więc pełen komfort u obu stron!!

W panelu administracyjnym na bieżąco jest aktualizowany stan naszego rachunku,

poza tym widać z kim, przez ile, za ile i z jakiej strefy etc. gadalismy. A fakturę dostajemy m@jlem,

chyba że sobie „papierkową” zażyczymy (płatna). Aha, no i płacimy tylko za to co przegadaliśmy!! :smiley:

Podsumowując, z Tlenofonu jestem bardzo zadowolony i wszystkim polecam to

rozwiązanie (no chyba, że macie Darmowe wieczory i weekend’y w tp, tak jak ja kiedyś ;-)).

I gdyby nie neo128, już dawno bym podziękował naszej ulubionej monopolistce! !!

Więcej na stronie: :arrow: http://www.tlenofon.pl/

Przenoszę do działu ===:> Oprogramowanie

Porada, opinia bardzo mi się podoba, a także jest w pełni zgodna z moim osądem. Słyszałem też, że można dostać za dodatkową opłatą swój numer telefonu!

Ja także korzystam z tlenofonu. Jest świetny!!

hej, a gdzie dzwonicie z tlenofonu? Próbowal ktoś zagranice? a najlepiej na zagraniczną komóre?

no ja dzwonie tylko do polakow :stuck_out_tongue: i czasami na kom…

Steff poczytaj tutaj

poczytalem-ciekawa konwersacja, szczegolnie z ta rodzinka w USA :smiley:

u mnie to wyglada tak ze od paru msc siedze w planie Socjalnym :? wiec Tlenofon sie bardzo oplaca :stuck_out_tongue:

poza tym ostatnio (moze z braku platnosci ;)) nigdzie nie moge dzwonic z telekomuny bo slysze “Polaczenie ni moze byc zrealicowane”, wiec tylko tlenofon…

Super jest tlenofon lecz komu sie placi i w jaki sposob ?

Wszystko masz w FAQ na tej stronie! :slight_smile:

Ponieważ są dwie wersje (z umową, lub bez umowy) i dużo różnych do tego uwarunkowań, lepiej jak sam to sobie poczytasz! :slight_smile:

http://www.tlenofon.pl/index.php?dzial=faq

Odbiorcą rachunku jest oczywiście o2.pl Sp. z o.o.