Tło ramki, a google chrome

Witam, jestem początkującym webmasterem. Mam następujący problem, jest sobie div, wewnątrz ramka (często będę aktualizował ten element strony, a chcę aby wyświetlał się na każdej pod stronie, dlatego to zastosowałem - pewnie są lepsze rozwiązania, ale tak jak pisałem, to moje początki), która ma jakieś-tam sobie tło, Firefox wyświetla je dobrze, a na Chrome (z którego korzystam na co dzień) dzieją się cuda. Skriny poniżej:

35639856214029625449_thumb.jpg88734456330987814478_thumb.jpg

Jak widać raz ta kolumna jest cała zakryta, innym razem mniej itd. Potem wystarczy że ‘zeskroluję’ mychą i po powiększeniu (albo pomniejszeniu) obrazu wraca do normy. W praktyce można to przejrzeć tutaj - ale jak powiedziałem, tylko chrome (chociaż na IE tło nie wyświetla się w ogóle, jak ktoś zna rozwiązanie proszę o podrzucenie pomysłu). To by było tyle, proszę o komentarze.

U mnie w Chromie jest ok :slight_smile:

Widzę że księga gości jest w php więc czemu nie dać include lub require (http://webmade.org/porady/include-require.php) ?

Dużo prostsze :slight_smile:

U mnie również działa.

Ale skoro tło tego bloku jest takie samo jak tło całej strony, w bloku użyj stylu “background:none;” bo po co powielać te same elementy.