Tło, wygaszacz w Acerze

Serdecznie pozdrawiam Forumowiczów.

Zwracam się z zapytaniem i prośbą o pomoc.

Jestem użytkownikiem laptopa Acer [TravelMate 4050]z legalnym oprogramowaniem. Ostatnio podmieniłem sobie twardy dysk na większy. Radość mnie rozpiera, ale tak nie do końca.

Na moim pulpicie miałem taką tapetę wg przykładu: Zdjęcie [zielone tło z podcieniami z napisem “acer” umieszczonym w dolnej części obrazu] ACER.JPG jest małej rozdzielczości. Na ekranie wygląda fatalnie. Wątpię, czy jest sposób na jego przerobienie. Na ironię takiego właśnie zdjęcia szukam…

Jako wygaszacza ekranu używałem „Slajdów z pokazujących czy ukazujących w/w model”.

We właściwościach ekranu, w odpowiedniej zakładce „tło” i „wygaszacz ekranu” nie ma ani takiego wzorca tła i ani takiego wygaszacza: „Slajdy o Acer [TravelMate 4050]”.

Dobrych kilka godzin przesiedziałem w sieci szukając na różne dostępne mi sposoby zadowalającej mnie odpowiedzi. Nie znalazłem.

Zastanawiam się nad płytami instalacyjnymi. Ale nie mam pojęcia, gdzie tego szukać. Przejrzałem je.

Podobnie w tzw. zasobach mojego komputera nie znajduję czegoś na temat Acera itp. lub może źle szukam.

Czy mógłby mi ktoś doradzić gdzie to mogę znaleźć?

Bardzo dziękuje za pomoc

zawile to opisałeś ale wg. tego zdania Na ironię takiego właśnie zdjęcia szukam chodzi ci o tapetę z logiem acer’a tak ?

http://images.google.pl/images?q=acer+l … sz=xxlarge