Tłumacz z ENG-> PL

Witam.Dostaję dusżo wiadomości od angielkich nadawców,ale nie mam programiku,który mógłby je tłumaczyć na polski.To samo dotyczy się stron angielskich.Nie lubię korzystać z google tłumacza,ponieważ jest niespójny i potrafi przekręcać wyrazy.Prosiłabym o jakiś dodatek do wyszukiwarki,najlepiej Mozilli. I jak już wskazówkę jak tłumaczyć interesujący mnie tekst.Pozdrawiam forumowiczów i bardzo dziękuję za jaką kolwiek pomoc :slight_smile:

Jedyny pewny sposób to nauczyć się angielskiego.

Można sobie kupić Translator.Też nie tłumaczy idealnie.Po prostu trzeba znać choćby podstawy angielskiego,bo Bill Gates tłumaczy jako Bill Wrota…A więc trzeba zacząć od ABCClasroom…Powodzenia.

Nie ma programu, który tłumaczyłby dobrze albo chociaż wiernie. Wykorzystywanie translatorów w rozrywce/czytaniu artykułów jeszcze przejdzie, ale np. w biznesie mogłoby doprowadzić do tragedii.

Translatory to tylko pomocnicze narzędzia. Można z nich korzystać, ale jak moi przedmówcy już zauważyli, trzeba ten język poznać aby go rozumieć. :?

może ta stronka będzie pomocna http://www.etranslator.ro/pl/ wszystkie języki świata

Aha,rozumiem.Dziękuję dobrym ludziom za pomoc :slight_smile: Jednak gdyby ktoś znalazł taki dodatek proszę poinformować mnie na PW lub w tym wątku.