Tłumaczenie buttonów na Wordpress'ie

Witam

W jaki sposób mam przetłumaczyć buttony na Wordpress’ie?

    <a class="button" href="<?php echo esc_url(get_the_permalink()) ?>">Zobacz<i class="fa fa-play"></i></a>

Zmień Zobacz na np More jeśli chcesz przetłumaczyć na angielski? Chyba, że chcesz zrobić to w bardziej dynamiczny sposób, no ale do tego trzeba byłby sprecyzować pytanie a to trudniejsze niż wpisanie frazy w google typu

wordpress tłumaczenie motywu

więc pewnie nie będzie to możliwe do zrobienia.

Przetłumaczenie na dwa języki. Na stronie jest WPML i jest przełączanie pomiędzy językami.

Zgaduję, że chodzi o tłumaczenie motywu. Z fragmentu (1 linijki) widać, że motyw nie wspiera tłumaczenia więc trzeba je dodać. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  1. poprawić motyw tak by był dobrze napisany czyli wspierał internacjonalizację. Oznacza to wykorzystanie odpowiednich funkcji wordpressa do i18n oraz stworzenie odpowiednich plikow .po z tłumaczeniami tekstów dla motywu
  2. wykorzystanie jakiś funkcji WPML (nie używam ale zgaduję, że coś łopatologicznego wspiera i jak się okazuje za chwilę mam rację), jak to zrobić wystarczy poszukać w internecie np. przy użyciu google. Ponieważ z innych tematów już wiemy, że nie masz abonamentu na google, a na inne wyszukiwarki masz bana dlatego też specjalnie dla Ciebie użyłem swojego abonamentu google i wyszukałem frazę:

wpml theme translation

w efekcie czego uzyskałem dostęp do takiego magicznego linku: https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/theme-localization/
I całe szczęście bo bałem się, ze informacji na ten temat trzeba będzie szukać w dark necie.