Tłumaczenie EBR komponentu księgi gosci do joomla 2.5

(Igor Czarnowo) #1

Witam

Od pewnego czasu szukam spolszczenia do księgi gości EBR. Nie znalazłem postanowiłem sam sobie ją przetłumaczyć lecz poległem na polskich znakach. Dałem radę przetłumaczyć wszystkie słowa gdzie nie ma polskich znaków lecz tam gdzie są to wyskakuję mi krzaki. Jest ktoś w stanie mi pomóc wynagrodzę za pomoc. pozdrawiam

(ra-v) #2

A gdzie to tłumaczysz - w bazie czy plikach php? Jakie jest kodowanie plików i jakie danego pola w bazie danych?

(Igor Czarnowo) #3

kolego to moze tak mam zainstalowaną księgę na serwerze w cms joomla. wszedłem w tłumaczenei angielski tej księgi i podmieniam słowa z ang. na polski. mało profesjonalnie ale działa żeby nie te znaki polskie napisz na gg 1916492 za pomoc wynagrodzę

(Maciekgm) #4

Do tłumaczenia czegokolwiek w joomli polecam komponent http://www.freestyle-joomla.com/fssdownloads/viewcategory/5

a krzaczki mogą się pojawiać z powodu złego kodowania(formatu pliku) .ini, zmień na jakiegoś UTFa bo pewnie masz w ANSI

(Igor Czarnowo) #5

Czy byłbyś chętny mi pomóc w przetłumaczeniu tej księgi obiecuje wynagrodzenie pis zna gg 1916492 pozdrawiam

(Dziubka1) #6

Translator Google tłumaczy szybko, automatycznie, niestety często trzeba tekst skorygować ręcznie.