Tmp00000000 - co to jest i jak to usunąć?:(

W C:\WINDOWS\Temp mam z 25 folderów o podobnych nazwach, np. tmp00003698, tmp000042a7, tmp00005e8d, tmp00005f45 itd…

W każdym z nich jest plik tmp00000000, który ma 0 bajtów.

Czy ktoś wie jak to cholerstwo usunąć??? :frowning:

Przeskanuj czymś kompa antywirkiem adware lub cokolwiek bo nie wiem o co chodzi w tym ale nie mam czegoś takiego tam .

A jak chcesz usunąć reset kompa F8 tryb awaryjny i usuwasz :smiley:

wszystko co jest w tempie możesz skasować i normalnie za pomocą klawisza Delete. Jak w normalnym trybie nie da rady spróbuj w awaryjnym.

No to super… a jak mi jeszcze ktoś powie jak to usunąć w trybie awaryjnym i jak powrócić do normalnego, to już w ogóle będzie cudnie :smiley:

podaczas uruchaminia kompa trzymasz F8 i z menu wybierasz T awaryjny.

potem bierzesz start i uruchom ponownie i komputer wraca do normalnego stanu :wink:

Jeśli nigdy nie uruchamiałeś trybu awaryjnego to wiedz, że tam sobie nie pograsz, nie pogadasz na gg i że tam niema ładnych kolorków i małych ikonek :smiley:

Tego tak normalnie nie da się usunąc, jeśli usuniesz to w awaryjnym, to i tak po ponownym uruchomieniu kompa jest tam spowrotem. Mi ten problem pojawił sięodkąt zainstalowałem AVK2005 sądze że on tam przechowuje pliki które są mu niezbędne i nie da się ich wykasować. I tu moja rada:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=846&t=73

Z tąd pobierz szczepionke i jeśli masz AVK to wyłącz strażnika i przeskanuj (programik ten czyści również katalog temp) a potem odpal spowrotem strażnika. Jesli nie masz AVK to i tak przeskanuj, również powinien usunąć Tempa

Coś jest chyba nie tak…

Albo ja coś źle robię :stuck_out_tongue:

Włączam tryb awaryjny i… nic! Czarny ekran :? Próbowałam jeszcze kilka razy, ale ciągle to samo :frowning:

Jak niem ozesz wejść w tryb awaryjny to usuń foldery programem Copylock.

Nie udało się usunąć Copylockiem… :frowning:

to sprobuj :smiley:killbox

Niestety Killbox też sobie z tym nie poradził…

Zna ktoś może jeszcze podobne programiki? :slight_smile: