Tnące gry z origin

Witam, mam problem z grami z origin, Obojętnie jaką odpale (bad company 2, crysis 2, medal of honor 2010) to mi się tnie, tak samo na multi jak i na singlu. Zmiana ustawień na niskie detale nic nie daje, a wcześniej grałem na wysokich. Natomiast na steame wszystkie ( cod black ops, left for dead 2, cod mw 2) chodzą na full detalach bez żadnej przycinki. Wiecie co zrobić? Bo ja już nie mam siły walczyć już z tym dalej po paru godzinach męczarni. Mam phenoma II 965 (3.8Ghz - podkręcony w biosie) i radeona power color 5770 1Gb, 4 Gb ramu 1333mhz kingstona więc na takin sprzęcie powinno to działać ok.

Zapewne jest to wina właśnie Origin, że tak gry zamulają - przykład gram w Alice: Madness Returns oryginał z Origin i tnie - grałem przez chwilę w wersję piracką i tak nie cieło przy takich samych ustawieniach - więc wnioski nasuwają się same.

Winne temu jest zabezpieczenie gry.

To mają teraz jakieś nowe zabezpieczenia czy co? Bo wcześniej tego nie było. Coraz bardziej mnie zniechęcają do kupowania gier u nich, jak był EADM to nie miałem takich problemów.

To jest bodajże DRM, chociaż nie jestem pewien. Podobna akcja była z Wiedźminem 2, ale twórcy sięgnęli po rozum do głowy i wraz z którymś tam patchem, po prostu wywalili zabezpieczenie i gra działała o wiele płynniej.

No to zostało przeniesione, ale widzę, że i tak raczej pomocy nie dostane tutaj. Szkoda.

Istnieje jakieś rozwiązanie na to?

Na pewno nie wszystkim tak tnie bo servery są praktycznie od rana do nocy zapełnione a gdyby im tak też ścinało to by nie grali.

masz może dostęp do jakiegoś innego kompa? Ja z BF3 dzisiaj nie mogę sie połączyć jak daje na quic match, coś mi pisze o pingu.

Mam dostęp właśnie zaraz będę instalować na innym pcku i lapku.

Też u siebie nie mogę się połaczyć dziś przez quick match próbowałem ręcznie przez join server ale albo full albo server już nie istnieje czy coś w tym stylu ;p

A jednak nie zainstaluje na innych bo ten program usunął instalke ^^

Zmieniłem w opcjach Originu by nie działał w grze zobaczę czy dalej tnie.