To forum to kłopoty

Na forum ostatnio dzieją się dziwne rzeczy, nie można się zalogować przez dłuższy czas, działy z tematami wchodzą wolno nie tylko na IE. A dziwne bo po każdej wizycie SPYBOT wykrywa śmieci i przepraszam bardzo admina i moderatorów ale to nie fałszywe alarmy i nic dziwnego skoro wchodzą tu boty śmoty i inne, tym bardziej że komp jest czysty tylko jak zawsze stąd wychodze to mam jakiś tradedoubler i fastclick, ciekawe skąd to się bierze bo chyba nie z allegro i można mieć hijacka i inne cudo, co z tego jak śmieć będzie nie widoczny i wszyje się w ,powłokę windowsa’’ no sorry, ale po co tu się udzielać jak potem komp ma pokutować, tym bardziej że skoro programik Patrica Colly, naprawdę dobry i nie przekłamany widzi takie śmietki co potwierdza się później np w wolnym ładowaniu się stron itp i niech żaden user ani moderator czy admin czy jeszcze jakiś mędrzec internetowy nie zdzieli mnie że mam neo oraz jestem jego dzieckiem i kaspra mimo że mam nie wysokie parametry kompa, bo go będzie można umieścić tylko na videgoogle w kategorii comedies, chyba będe się musiał pożegnać a rozwiązań problemów szukać w innych źródłach być może bardziej bezpieczniejszych

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 20:53

Dzisiaj proszę bardzo dobre 40s.

http://img485.imageshack.us/my.php?image=bes4.jpg

Mi się tylko wolno ładuję, gdy inne strony odrazu mi wyświetla.

Bo tak jest, moderator skupia się na jakimś poprawianiu tematów niech lepiej sprawdza co się dzieje tu by użytkownicy nie pouciekali stąd

Trochę za bardzo przesadzasz i panikujesz. Przecież jeszcze hula forum i użytkowników nie ubywa, poza tym to było chwilowe ?Do dzisiaj jeszcze było wszystko OK. :?

A czy ktoś Cię tutaj trzyma na siłę ??

Ja jakoś nie zauważam wyżej opisanych objawów.

BTW chyba nie wiesz do czego jest powoływany moderator na forum

:PPP

Nie R-L-Z , poczekaj aż komp ci zmuli wtedy zobaczysz żródło tradedoublera i nie długo w hijacku w opcji fixchecked pojawi forum.dobreprogramy

I co mi po ostrzeżeniu piszę prawdę i tyle. :!:

jackye pożyjemy, zobaczymy :?

No widzę że masz wiedzę i chce się od ciebie uczyć po tych tysiącach postów :lol: :lol:

Masz temat

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=77073

i jak chcesz, to tam pisz konkretnie.

Radzę pohamować język.

Służę uprzejmie:

I życzę 10 000 postów (chcesz to dam Ci połowę)

Proszę o konkrety. :mrgreen:

Fakt, że z forum czasem są problemy (więcej w tym temacie) …ale co do syfu, to się nie zgodze.

Jakoś od kiedy tu się pojawiłem, nie spotkałem się z przypadkiem by ze strony dp coś mi wlazło.

Fakt, czasem jakiś bot doda posta z kilkoma linkami …raz mi też av komunikował potencjalne zagrożenie - biegało o wpis w czyimś logu z Hijacka …ale żadnego realnego syfu.

jackye jeżeli chodzi o syfienie kompa, to napewno nie przez skrypt phpBB ;]

Jak widzę - hostowałeś screena na imageshack’u.

Powiedz mi, czy nie zauważasz tam wyskakujących reklam ?

Domyśl się, czy przypadkiem ‘ani grama’ syfu nie dostaje się do Twojego kompa poprzez tamten serwis …

Dlatego zawsze wrzucam na fotosik …

Ponadto jeśli w trakcie ładowania strony głównej forum (na dodatek przy sporym obciążeniu) będziesz przewijał stronę - takie cuda się będą działy, więc ameryki nie odkryłeś ;]

(a na screenie widać, że przewijałeś :wink: )

pozdrawiam.

jackye , twój post tytułowy to chyba najdłuższe zdanie w języku polskim :lol:

Stosuj, please, czasami kropki, bo się ciężko czyta.

A teraz do rzeczy - też używam Kaspra, też mam Spybota i AdAware dodatkowo i… też nie mam problemów po pobytach na forum. A bywam o różnych porach.

Faktycznie ostatnio widuję tu boty, które podrzucają linki, ale co z tego.

A co do fastclicka, to też go miewałem, i to w czasie przerwy w bytności na forum. Więc może “ten typ tak ma” :slight_smile:

Co do Botów to wejdźcie proszę na http://www.phpbb.pl i na tamtejszym forum macie wiele dyskusji adminów różnych for które maja także wiele botów. To jest walka z wiatrakami. My na tym forum codziennie kasujemy kilka takich kont.

przecież to są zwykłe ciasteczka… jak się nie mylę, więc nie wiem po co temat założony

taką postawą to pokazałeś to co krąży w sieci o dzieciach neo,

szkoda, że tam takich postów nie można umieszczać,

a mnie się wydaje, że coraz to nowi userzy przychodzą do nas, rejestrują się i piszą nowe posty, tematy(ciekawsze od tych)

może jakiś konkursik na forum, kto ułoży dłuższe? :stuck_out_tongue:

szukaj wiatru w polu :stuck_out_tongue:

jackye nie chcę pisać OT’ów, ale coś Ci powiem.

Użytkownicy nie uciekają stąd, wręcz biegną na ten “statek” i piszą posty ciekawsze od tego.

Oczywiście, czasami zdarzają się sytuacje takie jak pokazujesz, ale wtedy jest około 500 osób na forum.

Nie stwierdzę otwarcie, że jesteś dzieckiem neo, ale to prawda.

A to że wchodzą Ci do komputera po obejrzeniu kilkuset stron zwykłe cookiesy, jakimi są tradedoubler i fastclick to nie katastrofa.

I jeszcze jedno: tam na klawiaturze, nad Alt’em, pomiędzy przecinkiem i znakiem zapytania, a pod dwukropkiem i “L” jest taki klawisz ze znakiem większości i kropeczką.

Wciskaj jak kończysz zdanie wciśnij ten guziczek. Dobrze?

Zakończmy tę farsę.