To jest piękne

Jeden z lepszych materiałów jakie obejrzałem, trzeba kilka razy, żeby załapać wszystkie smaczki.
https://mega.nz/file/Tk4liKhY#VEtwjiQ5TAF2j7r9EMjOV7Tg9_TNe_01Ep-h4qUVCYM

Link to logowanie do jbzd.

pracuję nad tym :slight_smile:

https://megawrzuta.pl/files/21666ca0764a4a8d947ab5d77bdcc991.mp4

Kiedyś mniejsze videa z megawrzuty konwertowało forum na odtwarzacz html5, teraz musi wystarczyć obsługa sendvid jako “wtyczka” (w ramce html).

PS wideo jest w FullHD to na słabym internecie nie do oglądania bez buforowania “po 10 razy” lub ręcznej konwersji na 360p / 480p (niby może zgubić się ostrość, nasycenie i kontrast).

Wiem, czasami łapię się na tym, że nie każdy mieszka w dużym mieście i ma super światłowód. A ludzie piszą, wsie, miasteczka. po 10 Mb /s

E tam, jak się chce, to niema problemu. Ja tam mam do nadajnika 5 km i idzie między 30-100 w zależności od pogody i obciążenia. takie coś link załatwia temat.

A materiał rzeczywiście świetnie zrobiony, i to nie tylko technicznie, ale przede wszystkim doskonale przemyślane sposoby pokazania, jak postrzegane są narody w kontekście militarnym.


Jak ktoś chce po prostu na YT obejrzeć.
1lajk

Pobrałem - jest mega:+1::+1:

10MB/s chyba na papierze, u mnie z tych 10MB nie ma nawet połowy.

nie MB tylko Mb.

10 megabitów na sekundę. Czyli tyle co jest na umowie. Tymczasem w speedtest nie wychodzi nawet 5 megabitów. Dlatego piszę że nie ma nawet połowy.

Ok. Myślałem że chodzi ci o megabajty, bo tak wcześniej napisałeś. Niestety większość ludzi dalej myli Megabity z Megabajtami.

Ogarniam różnicę między nimi ale mylą mi się literki :slight_smile:

Ok. Czasem człowiek nie puści w odpowiednim momencie shifta i wychodzi co wychodzi :slight_smile: