To ma byc Antyvir?

Witam. Ostatnio skanowalem komputer antywirem online " Panda ActiveScan" ( http://wirusy.wp.pl/activescan.html ). Owszem znalazl on kilka wirusow ale… :shock: Zostawil po sobie slad w postacio nastepnego wirusa !!

I to ma być sprawdzona porada???

No tak , Sprawdził i Poradził …

Przeniosze to

jest to porada gdyz RADZE wam abyscie nie kozystali z tego antyvira

Ja jednak poradzę żeby korzystać. Nie raz skanowałem kompa tym skanerem online. Co prawda jest nieco wolniejszy od skanera MKSa ale bardziej skuteczny. A szatan ty musiałeś po prostu coś nakombinować, albo reolfa nie da się usunąć w ten właśnie sposób. Najlepiej poszukaj w necie czegoś na temat tego wirusa a nie udzielaj bzdurnych porad. Sprawź kompa antytrojanem zainstaluj firewalla bo może ktoś ci grzebie w kompie przez sieć !!

zauwaz ze pry kazdym skanowaniu active scanem on zostawia po sobie folder nawet o nazwie active scan w ktorym najczescie pozostawia wirusy

to używajcie mks_vir skaner on-line http://skaner.mks.com.pl/

używałem wiele razy pandy do skanowania, jako dodatkowy test na antywiry. Nigdy po nie miałem żadnych wirusów, wręcz przeciwnie, raz coś znalazł (przynajmniej tak twierdził) i usunął. Co do mks, to raz trochę napsuł mi nerwów, bo podobno znalazł wirusa, który wcale nim nie był ,co potwierdzili w pogotowiu mks. Skąd wiem,że nie ,dostałem w prezencie ‘’ wirusa?, bo mam na stałem zaintalowany skaner kaspersky, temu ufam najbardziej :).