To możliwe ? aż taki skok w gore


(Irekxara) #1

Najwięcej użytkowników online (3400) było 21.04.2009 (Wt) 23:25


(Gutek) #2

Możliwe :slight_smile: Większość to goście.


(Johny) #3

Możliwe - Dobre Programy to tak znany portal,możliwe,że ludzie tu właśnie szukają programów,jeśli ktoś nawet na moment odwiedzi stronę zostaje zarejestrowany jako gość :slight_smile:


(Irekxara) #4

wiem :-D, ale aż tylu ich przybyło w ciągu kilku chwil :wink:


(system) #5

W ostatnim czasie, po przeprowadzeniu się do nowej serwerowni, notujemy więcej wejść nie tylko na forum, ale głównie na stronę główną, więc bicie kolejnych rekordów oglądalności ostatnio stało się co raz częstsze. Dzięki nowej infrastrukturze możemy po prostu obsłużyć żądania większej ilości użytkowników w danym czasie.


(Irekxara) #6

tomick , niechcesz mnie chyba przekonać ze po zmianie infrastruktury serwerów "DP" potroiła się ilość userow , chyba jest to zwiazane z jakimiś błędami statystycznymi :wink:


(Gutek) #7

Nie, to nie są błędy. Powtórzę, nie userzy tylko goście oglądający tematy


(system) #8

Dokładnie jak Gutek2222 pisze - użytkownicy częściej wpadają na nas w Google, w którym również staramy się wspinać do góry poprzez dostosowywanie stron do standardów i zaleceń dużego brata, dzięki któremu mamy tutaj taki ruch :slight_smile: Dlatego pewne zmiany w oglądalności wortalu/forum nas nie dziwią (tzn. z początku tak, ale było to sprawdzane, czy wskazania są dobre). Przypominam również, że w grudniu odnotowaliśmy po raz pierwszy 5 mln uu w wortalu, a całkiem nie dawno pobiliśmy rekord osób na forum, który wyniósł ok. 2100 użytkowników.