To samo forum ? LoL - wszystko opisane na dole

Witam, otóż dzisaj chciałem wejść za pośrednictwem google na naszą stronę czyli dobreprogramy no i tak widzę, że wyskoczyło mi dubbling 2 for i pomyślałem, że jacyś hejterzy robią sobię jaja wszedłem i zobaczyłem, że tak, wszystko od was skopiowali, logo i ogólnie wszystko, tak samo jak podziały for i poradniki.

Link do zhejterowanego forum (dubblingowanego)

http://www.forum-dobreprogramy.czo.pl/index.htm

A i mam pytanie, czy Adminstracja udzieliła im zgody na założenie własnego forum o wszystkim podobnym tak jak na naszym ?

Czekam na odpowiedzi…

Pozdrawiam, Mikou@J

Dzięki za info, zgłosiłem “Górze”.

Może i dobrze się wypozycjonowali, ale jak tam się wejdzie, to śmiać się chce :slight_smile:

Np. http://www.*************** - oni to założyli na stronie z gotowymi forami!

I ten super-słitaśny kursor…

A skrypt na którym to stoi… Kiedy wyszła ostatnia wersja phpBB2 by Przemo?

Według mnie to zwykli hejterzy którzy chcą zaistnieć w internecie i rozgłaszać o jakiejś podróbce, nawet nie mają prawa do tego…

Adminstracja niech pomyśli, co zrobić, bo łeb mi pęka kiedy widzę dubblowanie for…

@Kpc21 Nie mogę znaleźć daty ostatniej wersji ale forum projektu ma się dobrze(wciąż aktywne).

Szczerze to mogli bardziej się postarać, słabo im to wyszło. To zwyczajny phishing albo głupota. :slight_smile:

BTW. Jak oni mogli się wypozycjonować(słownik podkreśla, nie wiem czemu)? Czyżby serwer, na którym stworzyli forum miało taką pozycję(czo.pl)?

Oni to stworzyli na stronce powstawania darmowych for czo.pl <-- wiecie ile tam jest podrób originalnych stronek ? Mnóstwo…

Wiem o tym.

Żeby strona miała wysoką pozycję w Google musi mieć wysoki Page Rank. Prawdopodobnie(Google nie wyjaśniło do końca jak działa Page Rank) czym więcej jest odnośników do danej strony tym jest szybciej(wyżej) w wyszukiwaniach. Dlatego mnie to zdziwiło, że jest dość wysoko.

Bo reklamowali na największej serwerowni i na google wpisali URL i tak dalej, ja tak samo robiłem z własnym forum, ale chociaż nie ściągałem od innych pomysłów…

Linkując do tej strony podnosicie jej pr (a linki it z tego forum dość dobrze poprawiają pr :P)

@drobok Właśnie nie dopisałem o tym szczególe, że z czym wyższej strony linkują, tym wyżej wskakuje. :slight_smile:

I jeden czy dwa linki dużo w tej kwestii zmienią? Bez przesady. To jak strzelać z armaty do muchy, tylko w drugą stronę.

Tutaj nie liczy się ilość linków, a jakość stron z których linkujesz :slight_smile:

Dziękujemy za czujność i maila, podjęliśmy już kroki mające na celu zakończenie działalności tego “forum”…

Hej,

No i forum zostało zablokowane ze względu na naruszenie praw autorskich do znaku towarowego firmy dobreprogramy sp. z o.o.. To się nazywa szybka reakcja. :slight_smile:

48094322198501210895_thumb.jpg

Pozdrawiam,

Dimatheus