To sobie narobiłem

Zainstalowałem folder-locker, zeby sprawdzic zalozylem hasło na bardzo ale to bardzo wazne dane osobiste, jednak program zaczal sie zawieszac jak wpisywalem haslo które było poparwne i nie dosc ze po wyinstalowaniu programu zniknął cały folder poprostu go wywiało to na dodatek nie moge juz takiego drugiuego załozyć. Co robić te dane były naprawde wazne :cry: chyba wysle im podziekowania za ten program z bomba:(

moze masz xp-skorzystaj z przywracania systemu.Choc sam nie wiem czu to pomoze?

sprubuje to jutro zrobic bo teraz nie moge, robie wazne rzeczy, ale chyba bede musial informatyka do tego zatrudnić, bo nie moge ich odtworzyc mam kopie ale sprzed 2 miesiecy, a to zbyt dużo. Pisze właśnie maila do twórców tego programu, niech mi teraz cos poradza. Paranoja, bo co wydawac skoro sa takie problemy z tym na dodatek płatny jest.

Musisz próbować odwrócić wszystko tym programem.

A zainstalowałeś go ponownie. :?

nie, ale w sumie spróbuje nie mam nic do stracenia, a chciałem tylko pomóc w jednym temacie bo uzywalem ale innego i se narobiłem :frowning:

faktycznie -moj blad

:o , a to z jakiego powodu??

:okulary:

Jeżeli chodzi o przywracanie systemu to nie ma to znaczenia czy zrobi to jutro czy dzisiaj. Za tydzień moze być za puźno, bo pliki mogą zostać nadpisane. (Chodzi oczywiście o przywracanie)

Jednak nie ma to nic do problemu bo przywracanie i tak nic nie pomoże. :frowning:

Lazikar dzięki, zrobione tak jak mówiłeś zrobilem ale nic nie dało, ale jak wyinstalowalem ponownie to pisalo zeby zresetowac kompa to odzyskam dane i tak sie stało, ale trzeba najpierw odznaczyć jedna opcje zeby to działało tak jak powinno, ale juz bylem tak wkur… ze nie myslałem racjonalnie. Dzieki jeszcze raz, mozna temat zamnkąć.

Dopisz może jaką, może się komuś przydać.

a ten program zaklada tylko hasło na folder czy go takze szyfruje, bo mozna by spod DOSA zczytac, jeśli jest taka mozliwosc.

Chyba ze NTFS to prze NTFSReader, lub podobny program

jak pojkawi sie okienko dont show windows to trzeba odznaczyć bo potem sie coś chrzani. Kret tego nie wiem ja poprostu przeniosłem dany folder do programu ale wczesniej tak porobilem ze zaszyfrowałem go poza programe i zaczely sie klopoty bo nie moglem go otworzyc ani odblokowac wiec chyba trzeba przenisc to do programu, wtedy jest nie do ruszenia, nawet nie odinstalujesz trzeba znac hasło. Ale z dosa to nie wiem jak jest