To wszystko przez Revelant Knownege

(Kalim Ciszewski) #1

Witajcie. Posiadam laptopa ASUS K53S od niespełna trzech miesięcy. Wczoraj zakupiłem licencje Norton Internet Security 2011 i dlatego też postanowiłem usunąć dotychczasowego Avast! i wgrać tego Nortona.

Niestety komputer zaraz po usunięciu Avast! i innych programów typu Revelant Knownege czy Microsoft Office 2010 przestał działać poprawne, czyli:

> przeglądarka Google Chrome nie chciała się odpalić

> Mozilla Firefox zgłasza awarie i tak non stop

> nie działa więcej niż połowa przycisków Fn (usypianie, aktywowanie WiFi, wyłączanie TouchPad, ściszanie, zgłaśnianie i wyciszanie, wyłączanie i włączanie głośności itd. ; działa natomiast jasność i ciemność ekran a także kalkulator ).

Przed reinstalacją Avast odłączyłem przyciskiem Fn aktywowanie sieci WiFi WiFi i podłączyłem do LAN, ale niestety po ponownym uruchomieniu laptopa chcąc uruchomić nie udało sie i dlatego pomysłałem o Przywracaniu Systemu z dnia 25 grudnia 2011r.

Przywracanie Systemu odbyło się bez przeszkód, przyciski działały, przeglądarki działały. Ponawiając próbę usuwania Avast! i po ponownym uruchomieniu laptopa dalej pojawiał się ten błąd co napisałem dwa akapity wyżej.

Wie ktoś co może być tego problemem. Nie chciałbym robić formata i reinstalować system, ponieważ teraz mam wgrany oryginalny system Windows 7, a płytki z Windows 7 : Home Premium nie dostałem w pakiecie wraz z laptopem.

Dziękuje i pozdrawiam.

UPDATE:

Niedawno usunąłem Revelant Knownege i przeinstalowałem Google Chrome to narazie działa. Ważne mi jest, aby przyciski Fn działały więc odpuśćcie już problem z działaniem Mozilla Firefox

LOG z OTL: http://wklej.to/OAZuX

(Leon$) #2

OTL w oknie Custom Scans-Fixes (własne opcje skanowania/skrypt)wklej następujący skrypt:

Kliknij w Run Fix (Wykonaj scrypt). Zatwierdź restart komputera.

Pokaż log z usuwania.

potem nowy log OTL robiony opcją Run Scan (Skanuj)

:slight_smile:

(Agatonster) #3

kalims ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.