Toaleta w stylu Fallout

Za niedługo będę sobie urządzał domek, i chciałbym jedną z toalet zrobić sobie w stylu postapokaliptycznym. Pomieszczenie jest niewielkie, 150 na 120cm. Ma tam być muszla z funkcją bidetu i umywalka.
Na podłogę znalazłem takie płytki, na ścianę np. takie, do tego jakaś lampa ala fabryka, odpływ w podłodze. Trochę kłopot jest ze znalezieniem fajnej umywalki i muszli. Może ktoś ma jakieś fajne pomysły, np. jakieś emalie, żeby zmatowić umywalkę czy muszlę, a potem pociągnąć aby wyglądało jak z metalu. Wiem, że są jakieś preparaty do aut, ale czy to zadziała na ceramikę? Czy są jakieś preparaty, które zabezpieczą potem powłokę przed wodą i umożliwią sensowne wyczyszczenie? A może żywica epoksydowa?

Generalnie, interesują mnie zarówno pomysły na design, chociażby elementów wyposażenia, jak i pomysły na rozwiązania. :grin:

Nawet bym zrobił taką podłogę, gdyby dało się ją zalać fajnie żywicą, ale obawiam się, że to raczej nie do zrobienia. I musi to jeszcze funkcjonować wszystko, być higieniczne i spełniać normy. :stuck_out_tongue:

Taki kibelek znalazłem,

Na Amazonie mają uchwyty na papier.
81u4UXEC8BL.AC_SX679
W sumie pomysł fajny, jakby dodać jeszcze jakiś ciśnieniomierz i zrobić to z rur stalowych, pokrytych rdzą, to było by ładniejsze.

Powinien się nadać, bo jest osłona od promieniowania :wink:

Przeglądam sposoby na wykonanie rdzy na YT, niektóre są niesamowite. Zwłaszcza z krajów arabskich goście są niesamowici w robieniu dekorów na ścianach.
Np tutaj fajne pomysły na zrobienie stalowych pasów na ścianie, i śrub, można zrobić imitacje paneli na śruby, tylko kolorystyka słaba.

Natomiast tutaj drzwi, i to malowanie jest całkiem spoko.