Toca Race Driver 3 - DEMO

Ściągnąłem demko te 555mb, zainstalowałem i odpalam normalnie sobie, wybieram co chcę (za dużo to tam wybrać nie mogę :mrgreen: ). I potem mam do wyboru: Tourning Cars i Offroad i czego bym nie wybrał widze swój pulpit … Mam DirectX, minimalne wymagania gry spełniam (1,4GHz, 512 ram i 32mb karty graficznej, a ja mam 1GHz, 512 ram i 128mb grafy). Inne gry działają OK, stery mam Catalyst 6.2 … Co sie dzieje? Jakbym kupił pełną wersję to będzie działać? :clever:

Zbytnio to nie spełniasz w pełni wymagań :stuck_out_tongue: 400mhz to dużo :roll: Może to jest powód tego wszystkiego :roll:

Wątpie… Gry które mają wymagania 1,7GHz u mnie śmigają aż miło :roll: może nie na full detalach ale 800x600 i detale 75% i moge grać spokojnie… A na innych sterach o dgrafy to sie w ogóle gra nie włącza, także to pewnie wina sterów…

Spróbuje te stery:

http://www.ngohq.com/home.php?page=File … dwn_id=141

A jak nie pomoze to te:

http://www.ngohq.com/home.php?page=File … dwn_id=148

Nie wiem skąd te stery wytrzasnąłeś ale działa super ! :smiley: :smiley: :smiley:

Tak to jest ze sterami od ATI. Masz starą karte? To lepiej zainstaluj stare stery zeby chodzily niektore gry, przy czym jeszcze inne przestaną dzialac. Taka zonglerka. A tak przy okazji, ktorych uzyles? I jaka masz karte?

Radek 9200 SE, użyłem tych pierwszych co podałeś, mam 50+ fps :mrgreen: Ale jak jade sam ;] bo tam na starcie to ich tam ponad 20-stu startuje to nie ma możliwośći, żeby nie cięło ;]