Tomato na Linksys WRT54GS v.4 i praca jako AP Client

Mam problem z Linksysem wrt54gs na tomato.

Nie wiem jak ustawić prace jako AP Client, w ustawieniach zmieniam tryb pracy na AP Client ale to chyba nie wystarczy prawda?

Ma ktoś taki router z takim softem i korzystał z niego jako AP Client? Może warto jakieś inne alternatywne oprogramowanie zainstalować??

Co ewentualnie polecacie? Lub powiedzcie proszę jakie parametry mam ustawić,a by router pracował prawidłowo??

Dzięki!!

Mam wrt54gl, mam Tomato, ustawiłem tryb pracy AP i router musi działać jako AP. Czy to wystarczy? Jak do routera internetu nie dostarczysz to nie wystarczy. W Tomato nie ma opcji AP Client:

http://figurel.w.interia.pl/AP.jpg

dziwne bo ja u siebie na tomato v 1,07 miałem taka opcje. Teraz zainstalowałem dd-wrt v23 bo podobno do pracy jako ap client lub bridge lepiej sie sprawdza, ale dalej nie mogę go poprawnie skonfigurować niestety.

A może jest tak, że dostawca udostępnia Internet po adresie MAC karty sieciowej. Ja musiałem wykorzystać funkcję MAC Adres Cloning. Routerowi przypisałem MAC karty sieciowej komputera, który wcześniej miał dostęp do Internetu i którego MAC adres karty sieciowej uwzględniał dostawca usługi. Dużo tutaj znajdziesz http://openlinksys.info/forum/index.php