Tomb Raider: The Angel of Darkness - Błąd instalacji (CRC)

Witam,

Któregoś dnia nudząc się, przeszukiwałem szufladę z płytami znalazłem ORYGINALNĄ grę Tomb Raider: The Angel of Darkness. Chciałem sobie w nią pograć, więc włożyłem płytkę do kompa i odpaliłem instalkę. Lecz tej gry nie idzie zainstalować.

Gdy prosi o płytę nr 2, to ją wkładam, klikam OK. Dobra, pliki kopiują się dalej. Lecz nagle staje, postoi sobie z 10-15 minut i wywala błąd CRC (z tego, co pamiętam). Potem instalator się zamyka, a gra nie jest do końca zainstalowana. Kiedy próbuję ręcznie kopiować pliki, Windows zawiesza się i postoi sobie nawet z 1 godzinę - nie ruszy. Dodam tylko, że na płycie nie ma żadnej ryski. Oczywiście pliki kopiują się bezbłędnie z płytki nr 1, problem dotyczy plików na płytce nr 2.

Próbowałem już uruchamiać instalkę jako administrator, tryby zgodności i różne tam rzeczy, lecz nie działa nadal :frowning:

Czy może ktoś powiedzieć, dlaczego tak jest?

Napisz jaki system posiadasz

Przecież mam w podpisie - Windows 7 RTM (64-bitowy)

jeśli to płyta CD to sprawdź od góry (strona z nadrukiem), czy nie jest zarysowana.

  1. Płyta nr 1 i nr 2 w ogóle nie są zarysowane (ani od dołu i od góry).

  2. Gra jest oryginalna.

  3. Próby odpalenia instalki jako administrator nie pomagają

  4. Próby ręcznego skopiowania plików również nie pomagają

  5. System to Windows 7 RTM x64

  6. Konfiguracja komputera w podpisie.

CZY KTOŚ WRESZCIE MOŻE MI POMÓC???

pozostaje spróbować skopiować pliki na innym komputerze/napędzie cd/dvd. tylko nie wiem, co na to mówi licencja.

Nie działa również. Przy innym komputerze pokazało mi, że zostało 42000 dni do skopiowania, a potem pojawił się ten błąd:

cd243ed8c1a6d10be63b20048b961d.jpeg

Niemożliwe przecież, żeby płyta była uszkodzona. Odczytuje ją bez problemu i ŻADNEJ RYSKI! A skopiować nie chce. Może by ktoś podrzucił plik data3.cab z płytki nr 2 gry Tomb Raider: The Angel of Darkness (jeśli ktoś ma)? No chyba, że to niezgodne z regulaminem forum / licencją gry.

Lub podrzucajcie inne porady!

Spróbuj skopiować tą płytkę-i jak da radę to tak zainstalować,lub zrób obraz żeby nie marnować płyty.

Grę mam - również oryginał-lecz internet z limitem więc nie pobieram/wysyłam dużych plików.

spróbuj tym programem skopiować plik:

http://www.dobreprogramy.pl/BulletProof … 11656.html

jeśli się nie uda to innym podobnym z tej samej grupy.

Jak już-to Iso Buster.

A. Należy pamiętać że płyty nie są nieśmiertelne i po kilku latach mogą same z siebie paść.

B. Może to wina sprzętu ? lub sterowników. System optymalizowałeś ?