Tony Hawk;s American westeland

Siemka mam tom gre od paru godzin :stuck_out_tongue: gra jest prześwietna ale mam pare pytań ??

  1. zy jest jakieś spolszczenie o tej gry

2, zy jest solucja

  1. Jestem w 3 mieście w tym skateparku i musze zrobić talewipa bmxem i mi pisze zebym zrobił bunnyhopa i nacisnął lewo i prawo :confused: nic to nie daje :confused: i w tym samym skateparku panienka coś mi gada ze w dziurze som gołe laski i musze zrobić combop za 1700 :confused: o co w tych 2 misjach biega ?? prosze o pomoc

co to za nowe słowo ?? nieznam więc niepomoge …

Nie ma.

:frowning: a co z tom misjom no szybko pisałem xD a pozatym czy to ważne jak sie pisze xD

To jak tego tlewhipa zrobić ??:>

Zobacz w opcjach sterowania.

Możliwe ,że przed rozpoczęciem misji dostałeś wskazówkę na temat tricku.

No gada ziomek zebym skoczyl nacisnął prawo i lewo :confused: noi to nic nie daje :confused: porombane :confused: nie czje o co kolesiowi chodzi :confused:

Może chodzi o jednoczesne naciśnięcie tych klawiszy ?

Bardzo ważne :!:

Spróbuj nacisnąć te guziki po kolei, a nie jednocześnie.

Po prostu musisz zrobić triki połączone w jedną całość które w sumie powinny mieć +1700 pkt. Spróbuj łączyć ze sobą tricki przez Slajdy i manuale.

dobra to z punktami zrobiłem a tego z bmxem nie moge

A ktoś z was grał wogóle w to ??:>

Złączono Posta : 05.06.2006 (Pon) 9:05

Prosze o pomoc :frowning: dzisiaj z godzine prubuje to zrobic i ni hvj@ nie moge :confused: Robie ruzne kombinacje guzików ale ani razu nie udał mi sie ten talewip :frowning: jak ktos gtał w tą gre to prosze o napisanie jak to zrobić

z góry wieeeeeeeeeeeelkie dzięki

A w opcjach gry nie masz kombinacji klawiszowej jak wykonać tego tricku?

PATOlog zacznij pisać w polskim języku - proszę poprawić byki - inaczej śmietnik

Dobra sorki za błędy xD

już zrobiłem to xD ale mam pytanie ??

czy jest tu ktoś kto grał z tą gre ??

Zapewne ten “tlewhip” jest trikiem specjalnym, przez co musiałeś napełnić pasek Special (o ile jeszcze taki jest) poprzez robienie trików bez wywalenia się. Jeśli pasek jest czerwony wtedy każdy trik specjalny wchodzi.

PS Napisałem “o ile jeszcze taki jest” bo ostatnim Tonym w jakiego grałem była 4 :stuck_out_tongue:

POZDRO