Toolbar - problem z usunięciem

Więc tak wszedłem na jakąś strone podaną na kumpla i tak wolno sie ładowała że niechcący kliknałem w coś. Na komputerze zainstalował mi się jakiś toolbar o nazwie Ware Out Scanner & Monitor czy coś takiego, nie było go na liście dodaj/usuń programy, więc wszedłem w program files i usunałem go z opcji uninstall. Problem w tym że nadal mam go na kompie jest to taki pasek narzędzi, próbowałem ale nie moge go zlikwidować samodzielnie. Prosze więc o pomoc zrobiłem scan hijackiem 1,99 oto log:

Będe wdzięczny za pomoc.

Sorka można troche jaśniej? Co mam dokładnie zrobić tak po kolei;]

wyłącz przywracanie systemu. W trybie awaryjnym usuwasz ręcznie pliki:

potem kasujesz wpisy w Hijacku:

Poczytaj TEN TEMAT. Powinien Ci pomóc.

Zastosuj się do wskazówek kolegów wyżej izrób, co napisali :slight_smile:

No ok to juz rozumiem jak usunąć wpisy, ale nigdy nie wyłączałem przywracania systemu bo nie wiem co to jest~~

P.S. mam win 98.

cholera pomyliłem sie - 98 nie ma przywracania systemu.

Skasuj to co masz zrobić w awaryjnym tylko 8)

Nie wiem dlaczego ale nie moge przejśc w tryb awaryjny, uruchamiam ponownie komputer kilkam F5 albo F8 i nic a f5 to niby tryb awaryjny, jest jakiś inny sposób żeby włączyć komputer w trybie awaryjnym;/??

F8 przy starcie budy - z menu wybierasz Tryb Awaryjny :stuck_out_tongue:

No klikam F8 i nic dalej spokojnie sie wlacza komputer :frowning:

To jest tak - klikasz F8 zaraz po starcie komputera i trzymasz do oporu, póki nie włączy się okno wyboru :slight_smile:

No więc pokolei :smiley: Wszedłem w tryb awaryjny i usunałem te 3 pliki poza

C:\Program Files\WareOut\WareOut.exe bo taki plik nie istniał. Odpaliłem compa od nowa na normlanym trybie i usunąłem te co się dało z tych podanych do usunięcia, mam jednak dziwny problem, przy skanowaniu ad aware program zawiesza sie na jakims pliku hkey coś tam, hmmm co to może być??

Ofc nie mam już toolbara.

Oto obecny log:

to:

O9 - Extra button: Run DAP - {669695BC-A811-4A9D-8CDF-BA8C795F261C} - C:\PROGRA~1\DAP\DAP.EXE

:stuck_out_tongue:

No niestety po usunięciu tego 09, ad aware nadal się zwiesza w jednym momencie, w momencie skanowania pliku (lub folderu>?):

a czy ja mówiłem ze masz to skasowac ? Zasugerowałem że to może miec wpływ bo DAPa jest naszpikowany syfem.

A nie da rady abys zobaczył napisał przy jakim folderze czy pliku sie zawiesza Ad-Aware ?

No podczas zawieszenia sie ad aware widać only:

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/…

Wazon to moze jest jakis zonk z samym Ad-Aware ? Weź zrób reinstall 8)

Hmmm wiesz co zawieszał mi sie już kiedyś tak jak miałem dialera na kompie, wtedy pomógł tylko format.

Btw: Od czasu tego toolbara do teraz co jakiś czas zawiesza mi sie komp zaraz po włączeniu i musze włączać go 2 raz.

wrzuć loga ponownie do kontroli 8)

Próbowałem skanować kilkoma różnymi ad aware normalnie i po reinstallce, każdy zablokowuje się w tym samymy momencie najpierw jest:

“scannig browser chache for the hijack attemps” a potem właśnie staje na tym HKEY co wcześniej pisałem.

pozostało:

wejdz w awaryjny - odszukaj plik i go usuń ręcznie a potem powyższy wpis w Hijacku 8)