Top na stronę WWW

Witam wszystkich. Posiadam program Adobe Photoshop 7.0 pl i chciałem wykonać top mojej strony internetowej. Chodzi mi dokładnie o tutorial krok po kroku jak wykonać taki top z kilku fotek. Znalazłem tutki ale w nich chodzi o wykorzystywanie grafiki, mnie natomiast zależy na Top wykonany ze zdjęć. Oczywiście na takim wykonanym tle chciałbym zamieścić jakiś tekst.

Z góry dziękuję za pomoc.

Kenio80 może opisz dokładnie co chcesz uzyskać :!:

PS ma wiele możliwości jeśli chodzi o efekty.

Z Twojego opisu nie wynika nic, a nikt zgadywac nie będzie

ok, więc chodzi mi o uzyskanie takiego efektu jak na tej stronie---------> http://www.wtzpionki.pilicka.pl/ (top strony)

lub taki efekt http://www.kszo.ostrowiec.pl/ (top strony)

Znalazłem pierwsze lepsze strony w wyszukiwarce. Oba top-y podobnie wykonane i właśnie chodzi mi o uzyskanie takiego efektu.

Sorki za małoprecyzyjne sformułowanie mojego posta :oops:

http://www.kszo.ostrowiec.pl/

Tworzysz warstwę na której na zdjęcie nakładasz transparancję/gradient/kolor - zależy jaki będzie efekt i jak wygląda zdjęcie

Osoby wycinasz ze zdjęcia przy pomocy narzędzia pióro/lasso - w zależnosci od jakości jaką chcesz uzyskać i jaki jest materiał wyjściowy - na wyciętym obiekcie tworzysz cień przy pomocy opcji mieszania warstwy

Przy pomocy narzędzia tekstowego piszesz teksty normalnie i masz gotowe :slight_smile:

Dziekuję za pomoc ale…ja jak narazie potrzebuję pomocy krok po kroku :oops: Dopiero zaczynam zabawę w Photoshopie (i badzo mi sie to podoba choć jeszcze niewiele potrafię)

Kenio80 najlepiej jak sam do tego dojdziesz - wszystko jest opisane w helpie programu :slight_smile:

Pokaż jaki masz zdjęcia/materiały do tego - wtedy możemy tłumaczyć krok po kroku. Jaka ma być wielkość tej grafiki

Fotek jeszcze nie posiadam, ale to nie problem, gdyż je moge zrobic w każdej chwili.

Tak czy inaczej postaram się na początek samemu coś wymyśleć a jeśli mi ni będzie wychodziło to wrócę na forum po pomoc.

Dzikuję raz jeszcze

poucz się z tutoriali, one na początek są najlepsze do nauki, potem rób coraz trudniejsze rzeczy, potem kup sobie dobrą książkę o photoshopie