.

.

zapytaj czy ma ochote na pizze i po sprawie :slight_smile:

No łatwo Ci mówić…Zanim ją zapytam 3 razy mnie będą reanimować…

niby dlaczego?

Cześć najlepiej sobie bios zresetuj :P, a tak serio:

http://peb.pl/piaskownica/52685-jak-zap … andke.html

Szukaj trochę człowieku i tu:

http://peb.pl/piaskownica/52685-jak-zap … dke-2.html

Ale i tak pomyliłeś chyba fora więc see ya

Bo jestem nieśmiały?

napisz do bravo :expressionless:

to jej nie pytaj i męcz się potem myślami a co by było gdybym się spytał …

to się osmiel .

najwyżej ci powie spadaj koleś to nie koniec świata …

Może to jakiś sposób…Dzięki wszystkim…Pozdro :slight_smile:

author_vision Ty mi tu nie rób konkurencji w bezpośredności pisania postów :smiley:

Może przez eske albo gg? Tak jest dla niektórych łatwiej;p

SMSem najlepiej :stuck_out_tongue:

A poza tym jak ty nie dajesz rady zaprosić laski gdzieś to jak ty chcesz przetrwać podczas tey “randki”? Jeśli tak ma wyglądać to przemilczycie całość albo ona se pójdzie po godzinie.

daj znać czy udało się ją zaprosić i jak było na randce

Nie, nie ten format jest konieczny… :stuck_out_tongue: heh temat dziwny, ale jakaś odmiana… a jak zaprosić?? zwyczajnie, zapytać… najwyżej Cię będą reanimować, jak pompka stanie, a i może to na nią zadziała pozytywnie… kobiety wbrew pozorom lubią facetów, którzy czasem, ale podkreślam czasem w niektórych sprawach są bezradni:)

A jak już mówimy o tych sprawach to ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na oświadczyny?? Żeby było romantycznie, ale niekonwencjonalnie:)

Najlepiej spytaj się w prost bez owijania w bawełnę. I tak bez stresu :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 8:57

laski tego nie lubią :stuck_out_tongue:

Nooo trochę…

Umów się z nią wieczorem (najlepiej) i pogadajcie w spokoju :stuck_out_tongue:

i najlepiej w jakimś parku gdzie nie ma ludzi :mrgreen:

Potem ma się bać jak będzie szła do domu to ją odprowadź ;d;d

walnij ją maczugą w głowe i zatargaj za kłaki do parku :smiley: a na serio to, dorośnij, albo nie zawracaj dziewczynie głowy, bo szkoda Jej czasu i Twojego

:hahaha: Albo Siekierką :stuck_out_tongue:

Noo też prawda bo jak jesteś nieśmiały to i tak z nią nie pogadasz tak jak chcesz…

a komputer Ci nie wystarcza? Jest kilkanaście razy lepszy od kobiety:) Chociaż one mają coś czego komputer nie ma, ale linus już kombinuje jak to zaimpletować w nowym kernelu:P