••

••

po pierwsze daj całe logi z hijack this i silent runners a po drugie może to wina sprzętu?? podaj temperatury i nazwe zasilacza

Z mojej strony to polecam

Start -> Uruchom -> “msconfig”

Sorrka ale musialem dac posty na roznych tematach chce zeby ktos rozwiazal mi ten problem szybko

Przepraszam za to ze nie odpisywalem ale pisalem posta i wlasnie mi wylaczylo :confused:

Log:

2 sprawa:

Chciales temp. procka itp …

Dodam, że na poczatku wyskakuje mi komunikat :

System hardware abnormal, plese press any key to continue…

Daje ESC i normalnie sie Win uruchamia

Poczytaj:

http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?t=2193

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj:

www.google.pl - hardware abnormal

Poczytalem i moze skorzystam, kiedys zrobilem coś przemienilem podłączenia i styki m.in do CMOS i taki problem nie wystepowal juz…

Jednak ja mysle ze to wina procesora otóż…

Procesor jest przymocowany 2 klapkami z góry i od dołu…

Zauważyłem ze jak któraś z klapek sie obruszy to występuje nagły reset kompa

Może to właśnie wina podłaczeń lub wiatraczków…

Niewiem, tydzień temu miałem zdrowy komputer i nagle właczyłem pewnego dnia i znowu mam ten koszmar :frowning:

No cóż może mi ktos pomoże

Dziękuje

SeldoruS proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif

SeldorusS - stosuj sie do poleceń Moderatorów, chociaż temat jest na tyle ciekawy, że można go rozwinąć. W czym sprawa?, otóż komputer też potrafi się zużywać, tak! to prawda, Sprawdzajcie stan wentylatorów, stan chłodziwa - czyli pasty pod nim, kurz, brud, i ogólna staranność montażu. Większość opisywanych BSOD-ów, wynika z drobnych niestabilności sprzętu, (zasilacze i ich wydajność to oddzielny temat). Czytać instrukcje montażu i dbać o kondycję komputera. W samochodowym świecie wymagane są przeglądy, w kompie też … a trochę mechaniki tam się kręci :slight_smile:

pozdrawiam

a ponadto dodaj- jaka konfiguracja? czy sprzęt podkręcany? itp…

No to jeżeli chodzi o sprzęt to powiem tyle ze komputer juz swoje lata ma :slight_smile:

Dane: 466 MHz, 256 MB RAM, karta graficzna 32 MB nVIDIA TNT 2 PRO, dysk twardy 13 GB.

Jezeli chodzi o stan itp to miesiac temu robilem porządek w nim np: czyściłem procka, sprawdzałem łącznośc kabli itp.

I potym problem zniknął, lecz 5 dni temu znowu wróciły samoistne restarty :frowning:

Niewiem co z tą pastą, być może już jej tam nie ma :smiley: Jak komp 8 latek ma…

Dbam starannie o niego mimo wieku Vira mialem ostatnio z rok temu

A jeśli chodzi o pastę to co mi doradzasz :wink:

Pozdro i proszę o jakiekolwiek opinie i propozycje z pomocą dla mnie :smiley: